Angle down Atgal

Nau­jas sto­gas ka­ran­ti­no sąly­go­mis? Mi­si­ja įma­no­ma!

Lie­tu­vo­je pa­skelb­tas ka­ran­ti­nas pa­ko­re­ga­vo pla­nus tų, ku­rie ruošė­si sta­ty­boms ar­ba re­mon­tams. Lai­mei, il­gai pla­nuotų darbų ati­dėti ne­rei­kia. Šiau­liuo­se vei­kian­tis suo­miškų sto­go dangų ga­min­to­jo „Ruuk­ki“ pa­da­li­nys klien­tus ap­tar­nau­ja be di­des­nių trikd­žių. Pla­čiau pa­sa­ko­ja „Ruuk­ki“ rin­ko­da­ros va­do­vas Man­tas Gri­ga­liū­nas:

– Karantino metu mūsų stogai skaičiuojami, parduodami, gaminami ir Šiaulių regiono klientams į statybvietę pristatomi kaip ir iki šiol, tik visa komunikacija ir prekių perdavimas vykdomas bekontakčiu būdu. „Ruukki“ itin atsakingai laikosi karantino nurodymų, taiko visas reikiamas apsaugos priemones, kad užtikrintų savo klientų ir darbuotojų saugumą. Su visais klientais šiuo metu komunikuojame elektroniniais laiškais, telefonu arba per elektroninę užklausos formą.

Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų. Šiomis kryptimis pasienyje sunkvežimiai ilgam neužsilaiko, o Lenkijos pasienio mums kirsti nereikia. Todėl tie, kas planavo stogo statybą arba renovaciją, gali tęsti darbus.

„Ruukki“ siūlo įvairių profilio raštų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir kitus stogo priedus. Kad būtų lengviau išsirinkti, galima pasinaudoti mūsų interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu. Tuomet lengvai ir greitai pamatysite, kaip vienas ar kitas profilio raštas bei spalva derėtų prie jūsų namo fasado.

Me­ta­listų g. 8E, Šiau­liai.
Tel. (8 41) 520 080
www.ruuk­kis­to­gas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite