Angle down Atgal

Narto seniūnija ir Puskelnių bendruomenė savaitgalį surengė išskirtines šventes

Rugsėjo 12 d. savivaldybėje vyko dvi šventės, kurios bendruomenes demonstravo kūrybiškumą ir išmonę, surengė nuotaikingus koncertus, išbandė jėgas įvairiose pramogose.

Marijampolėje Vytauto Didžiojo parke surengta pirmoji Narto seniūnijos bendruomenės šventė „Mums gera būti kartu“. Šeštadienio popietę praleisti kartu susirinkę seniūnijos gyventojai ir miestelėnai laiko leido linksmai ir aktyviai, dalyvavo įvairiose veiklose, o bendruomenės atlikėjai dovanojo koncertą.

Pirmosios bendruomenės šventės proga susirinkusius dalyvius sveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, kuris pasidžiaugė gražia Narto seniūnijos seniūnės Dalės Sabaliauskienės ir seniūnijoje veikiančio klubo „Aistuva“ vadovės Vidos Mickuvienės iniciatyva bei visos bendruomenės aktyvumu ir noru surengti tokią šventę, kurioje seniūnijos gyventojai, veikiančių klubų ir kolektyvų nariai, iniciatyvūs žmonės galėtų susitikti ir pabendrauti.

Šventės dalyviai smagiai dalyvavo lauko didžiųjų šachmatų turnyre, lankų ir pasagų mėtyme bei kituose atrakcionuose, važinėjosi karietomis, vaikučiai pajodinėjo poniu. Floristės pakvietė supinti gėlių ir žolynų girliandas, kuriomis apjuosė Vytauto Didžiojo paminklą. Seniūnijos literatai dalyvavo kūrybiniame konkurse, kūrė ir skaitė savo eiles. Vaikai dalyvavo piešimo edukacijoje ir kartu nupiešė tris piešinius. Koncertą dovanojo seniūnijoje gyvenantys atlikėjai: akordeonistai Irina ir Arūnas Šerpyčiai, dainininkas Alvydas Knyza, vokalinis ansamblis „Šypsena“, vadovaujamas Gintaro Difarto, dainų atlikėjas Rimantas Lekeckas, Jurgos Miko ir Karolio Sinsko duetas, Kvietiškio dvaro (Marijampolės kolegijos) istorinio šokio studijos „Reverence“ dvariškų šokių šokėjai.

Puskelnių kaimas šią dieną šventė ypatingą 333 metų sukaktį. Puskelnių kaimo bendruomenė vėl netradiciškai, šmaikščiai ir smagiai paminėjo savo miestelio jubiliejų. Susirinkę išpuoštame savo bendruomenės namų kiemelyje organizatoriai pakvietė į filmo „Puskelnių kaimo istorijos“ peržiūrą, įspūdingiausių šortų rinkimus, kvietė dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir pramogose, dovanojo smagų koncertą ir vaišino gimtadienio tortu.

Susirinkusius šventės proga sveikino Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis. Administracijos vadovas palinkėjo Puskelnių kaimo bendruomenei ir seniūnaitijos seniūnaičiui Virginijui Jonavičiui ir toliau puoselėti gražias miestelio tradicijas, o jubiliejus minėti ir įprasminant gražiais darbais, ir smagiomis pramogomis, o galbūt ateityje vėl siekti kažkokių rekordų, sietinų su Puskelnių vardu. Nuotaikingą šventinį  koncertą dovanojo Marijampolės kultūros centro Liudvinavo skyriaus vokalinis ansamblis „Bravo“ (vadovė Jurgita Stražnickaitė), Pilviškių mėgėjų teatras „Bajorkiemis“ su V. Eimiškio pjese „Skylė kelnėse“ (vadovė Irma Puodžiukaitienė), VšĮ Lazdijų kultūros centro Krosnos kultūros namų smagios muzikėlės ansamblis „Vakaruška“ (vadovas Gintautas Česnulis).

Abi šventes kūrė ir rengė pačios bendruomenės. Narto seniūnija gal būt pradeda kurti naujas savo bendruomenės tradicijas, o Puskelnių kaimo bendruomenės tęsia gražius savo miestelio istorijos sukakčių paminėjimus, todėl remiant bendruomenių veiklą, finansavimą skyrė ir Marijampolės savivaldybės administracija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite