Angle down Atgal

Narcizų žydėjimas Druskininkuose – jau netrukus

Ar žinote, kad balandis, ketvirtasis metų ir antrasis pavasario mėnuo, mūsų tautosakoje vadintas ypatingai gražiu vardu – Žiedų mėnesiu? Pagal romėnų kalendorių šis mėnuo yra globojamas Veneros – meilės ir grožio deivės. Taigi, prasideda gražiausias metų laikas, žadantis naujus pojūčius, jausmų audras, svaiginantį polėkį.

Paskutinį balandžio savaitgalį Druskininkų kurorte pražydę narcizų žvaigždynai sukurs išskirtinį reginį. Pusė milijono narcizų žydės jau dešimtą pavasarį, o ant pražydusios žemės nusileis žvaigždėtas dangus. Taip Druskininkai pasitiks gražiausią metų laiką!

Balandžio 23–25 d. | Parkas tarp Druskonio ir Vijūnėlės ežero.

RAMYBĖS IR HARMONIJOS OAZĖ 

Pasivaikščiokite sodriu narcizų geltoniu nusidažiusiame parke. Saldaus žiedų aromato sklidinas oras svaigins, atpalaiduos ir kvies svajoti. O kur dar rausvų sakurų žiedlapių lietus, primenantis, koks trumpas mūsų buvimo laikas, kuriuo džiaugtis reikia čia ir dabar.

MILIJONAS ŽVAIGŽDŽIŲ ŽEMĖJE 

Jei trokštate stipresnių įspūdžių, aplankykite parką naktį. Inovatyvios meninės šviesų instaliacijos sukurs nusileidusio ant žemės žvaigždėto dangaus vaizdinį. Dangaus šviesuliai paskleis deimantinį žėrėjimą, o mistiški žvaigždžių ūkai seks paslaptingą švytinčios nakties pasaką.

MUZIKINIAI MEILĖS AKORDAI 

Romantišką atmosferą parke kurs svajingi muzikos garsai. Kažkur netikėtai suskambės saksofono melodijos. Gerą nuotaikos dozę paskleis Muzikuojančiame autobusiuke įsitaisę atlikėjai.

ĮKVĖPTI ŽYDĖJIMO 

Dieną netikėtomis formomis į natūralų gamtos peizažą įsilies dailės kūrinių paroda. Naktį prabils ir suspindės M. K. Čiurlionio Zodiako žvaigždynai.

Ir tai ne visos šio savaitgalio paslaptys. Sekite informaciją.

Laikantis COVID-19 saugumo prevencijos reikalavimų, veiklos organizuojamos taip, kad būtų išvengiama būriavimosi ir nepažeidžiamos kitos rekomendacijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite