Angle down Atgal

Narai tvenkinyje ieškojo, bet nerado nuskendusio vaiko

Savaitės pradžioje, pirmadienį, Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilkaviškio rajone, Keturvalakių miestelyje, prie Balsupių tvenkinio vaikštinėjusi moteris rado ant tiltelio vaikiškus drabužius ir rankšluostį. Moteris išsigando, kad gali būti nuskendęs vaikas.

Po pranešimo link Keturvalakių miestelio viena paskui kitą su sirenomis ėmė lėkti gaisrinės mašinos, narai su spec. įranga, policijos ir greitosios ekipažai.

Trys narai išžvalgė ežero dugną, kiti ugniagesiai gelbėtojai pakrantę apžiūrėjo iš valties. Skenduolio niekur nesimatė. Tą dieną policija negavo jokio pranešimo, kad kažkas būtų pasigedęs vaiko.

Situaciją sušvelnino vietinė gyventoja, kuri pasakė tuos drabužėlius ant tiltelio mačiusi išvakarėse.

Vilkaviškio policijos pareigūnai, Keturvalakių seniūnijos darbuotojai apvažiavo mokyklas ir mažamečių vaikų turinčias šeimas klausinėdami, ar niekas nepasigedo mažamečio vaiko. Tokių žmonių neatsirado. Teliko spėti, kad rūbus prie tvenkinio kažkas tiesiog užmiršo.

Vietos gyventojai sako, kad prie Balsupių tvenkinio jie randa visokiausių daiktų. Čia poilsiauti mėgsta Marijampolės gyventojai, kurie neretai palieka ir rūbus, ir visokių rakandų. Rastas ir vaikiškas vežimėlis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite