Angle down Atgal

Namuose aptiko negyvą kaimyną

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ar savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams, medikams ir policijos pareigūnams dažnai tenka skubėti į pagalbą vienišiems senoliams, įvairių negalių turintiems, ligotiems ar tiesiog vienišiems asmenims.

Pareigūnų teigimu, tokie asmenys turėtų labiau pasitikėti savo kaimynais, su jais bendrauti ir net palikti nuo savo namo ar buto raktus. Tuomet į pagalbą atskubėjusioms tarnyboms nereikėtų laužti durų ar lango, žmonės patirtų mažiau nuostolių.

Rado mirusį

Štai penktadienį popiet į Bendrąjį pagalbos centrą kreipėsi tolimo ir atokaus Pernaravos seniūnijos Preikapės kaimo gyventojas.  Jis pranešė, kad savo namuose galimai yra miręs kaimynas, mat per langą matyti, jog jis guli ant žemės be gyvybės ženklų.

Kaimynas paaiškino, kad į namą patekti galimybės nėra, reikalinga visų tarnybų pagalba. Į įvykio vietą buvo pasiųsta Rugėnų ugniagesių komanda, greitoji medicinos pagalba bei policija.

Išlaužė duris

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai ir medikai. Sulaukę policijos pareigūnų gelbėtojai atidarė medines namo duris ir įleido juos bei medikus.

Viduje rastas miręs vyras. Jis perduotas laidojimo paslaugas teikiantiems darbuotojams. Vyriškio mirties priežastis nustatys ekspertai, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pirminiais duomenimis, nemanoma, kad vyriškio mirtis galėtų būti smurtinė. Greičiausiai vyras mirė sušlubavus sveikatai.

Pusšimtį kartų

Statistiškai per metus Kėdainių miesto ir rajono ugniagesiai per pusšimtį kartų talkina medikams, kad šie galėtų patekti į butus ar namus, kuriuose žmonėms reikalinga  pagalba.

Pasak gelbėtojų, žmonių, iškviečiančių pagalbą, geranoriškumas padeda gelbėti gyvybes. Gaisrininkų nuomone, būtų labai gerai, kad vieniši žmonės, turintys įvairių negalių ar sunkiomis ligomis sergantys gyventojai, galėtų netoli gyvenantiems giminaičiams ar kaimynams patikėti savo namo ar buto raktus, kad gelbstint gyvybes ugniagesiams netektų laužti durų.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite