Angle down Atgal

Namų ūkiuose susidariusias atliekas – į atliekų priėmimo aikštelę

Utenos rajono gyventojai namų ūkiuose susidariusias popieriaus, stiklo, stambiagabarites, statybines, elektroninės įrangos, metalo, plastiko ir pavojingas atliekas gali atvežti į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r.

Primename, kad į Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę atliekas pristatantys gyventojai privalo aikštelės operatoriui pateikti galiojantį dokumentą: pasą, tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Atliekos turi būti supakuotos, kad nesukeltų pavojaus aplinkai. Atliekas pristatantys asmenys privalo nurodyti jų susidarymo kilmę ir rūšį. Kur jas iškrauti, nurodys aikštelės operatorius.

Informaciją apie nemokamai priimamus atliekų kiekius galite rasti UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ internetinėje svetainėje: www.uratc.lt.

Pažymime, kad iš juridinių asmenų atliekos į Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę nepriimamos. Aikštelėje taip pat nepriimamos transporto priemonių atliekos – automobilių apdailos dalys, buferiai ir pan.

Aikštelės darbo laikas (vasaros sezonu) – nuo balandžio 1 d. iki gruodžio 1 d.
II–V – nuo 9.00 val. iki 18.00 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 val. iki 14.00 val.)
VI – nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 13.00 val.)
VII–I – nedarbo diena.

Skambinti tel. nr. (8 673) 27 819.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite