Namų tvirtovę apgynusios „Sūduvos“ krepšininkės pasidabino LMKL bronza

Klaipėda

Praėjusio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėms - pirmenybių bronza. Tado Stankevičiaus treniruojamos Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės penktose mažojo finalo rungtynėse sekmadienį savo aikštėje 77:52 (24:11, 19:18, 17:8, 17:15) užtikrintai pranoko Klaipėdos „Fortūną“ ir galiausiai seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Apylygiai prasidėjusiame pirmajame ketvirtyje marijampolietės į priekį šovė net 16:1 laimėjusios penkių minučių atkarpą, po kurios užtikrintai tvarkėsi savoje aikštėje - 22:8.

Trečiojo kėlinio pradžioje Gretai Tamašauskaitei realizavus abi baudas, pratrūkęs „Fortūnos“ strategas Vilius Stanišauskas buvo nubaustas technine pražanga, „Sūduva“ pratęsė spurtą iki 8:2 ir pirmavo 20-ies taškų persvara - 51:31.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei vienai minutei, V. Stanišauskas užsidirbo antrąją techninę pražangą, kuri automatiškai virto diskvalifikacine, ir strategas buvo priverstas rungtynes užbaigti rūbinėje.

Marijampoliečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Stephanie Gardner, surinkusi 23 taškus, atlikusi 5 rezultatyvius perdavimus ir įsirašiusi 25 naudingumo balus.

Be keitimų žaidusi Sandra Baliutavičiūtė „Fortūnai“ pelnė 16 taškų. „Sūduvos“ puolėja Danielle McCray (12 tšk. ir 10 atk. kam.) ir „Fortūnos“ vedlė Roberta Mizgerytė (11 tšk. ir 10 atk. kam.) surinko po dvigubą dublį.

LMKL čempionėmis jau anksčiau tapo Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“, o antroje vietoje liko Vilniaus „Kibirkštis“.