Angle down Atgal

Namų jaukumui ir dvasinės prabangos kūrimui – unikalios DEVA Simple Posh žvakės

Išskirtinės žvakės gali būti ne tik puiki interjero detalė, namų jaukumo simbolis, bet ir unikali dovana sau ar brangiam žmogui. Kaip pasakoja DEVA Simple Posh prekinio ženklo įkūrėja Vilma Žebrauskienė, žvakės nėra tiesiog vaško gaminys, tai – energijos ir pojūčių užtaisas.

Pasakodama apie savo prekinį ženklą įkūrėja neslepia, kad tiek produktai, tiek pavadinimas turi užslėptą žinutę, kurią svarbu suprasti kiekvienam – tiek prisidedančiam prie įmonės projektų, tiek klientui. Anot jos, „kiekviena DEVA pavadinime esanti raidė – tai šeimos narių pirmosios vardų raidės. Jas sujungus, perskaitome neįtikėtinai skambų ir stiprų žodį, kilusį iš Indijos religijos bei simbolizuojantį gerąsias Dievybes, jų gerąją energiją ir aukščiausią lygį. Visa tai atsispindi ir įmonės veikloje – aukšta kokybė nuo medžiagų pasirinkimo iki įpakavimo.“

Kaip teigia įkūrėja, artumas, šiluma ir jaukumas apibūdina namus, todėl yra neatsiejami nuo DEVA Simple Posh, kurios tikslas yra kurti dvasinę prabangą kiekvieno namuose: „Aistra estetikai, išskirtinis dėmesys istorijos ir tradicijų unikalumui, meilė gyvenimui ir Visatai – tai vertybės, kurias norime įprasminti savo kūriniuose.“

Kuriamos modernaus dizaino žvakės unikalios tuo, kad yra liejamos iš įvairaus vaško, vienas iš jų – palmių. Įkūrėja Vilma Žebrauskienė pažymi, kad aukštos kokybės, iš natūralių komponentų sukurti gaminiai atgaivina prisiminimus bei padeda atskleisti kiekvieno žmogaus vietos ir patirties unikalumą. Iš palmių vaško liejamos žvakės turi itin gražų ir vis kitokį „šerkšno“ piešinį. Gamyboje naudojamas ir visų neretai peikiamas parafinas – žvakėms jis naudojamas tik pilnai išvalytas, rafinuotas. Tokios žvakės ypatingos tuo, kad nevarva ir nerūksta. Be to, pagal klientų pageidavimą, žvakės gali būti išlietos ir iš kitokio vaško, pavyzdžiui, bičių, sojų ir pan.

DEVA Simple Posh žvakės yra lietos, o ne presuotos kaip prekybos centruose parduodamos, todėl jos turi svorį: viena žvakė sveria iki 600 gr. Visos jos lakuotos, ir, gamintojų žiniomis, kol kas jie vieninteliai pasaulyje yra atradę šią technologiją – padengti korinės faktūros žvakes laku.

Kalbėdama apie žvakių spalvas ir kvapus, įkūrėja atskleidžia, kad visa tai gimsta iš gyvenimo - jausmų, intuicijos, gyvenimo būdo, vertybių, kelionių, prisiminimų, iš įspūdžių ir meilės pasauliui. Taigi, spalvos ir kvapai žvakėms yra gerai apmąstomi ir atidžiai komponuojami. Pasirenkamos spalvos apjungia žemės stichijas, o kiekvieną žvakė pavadinta Deivių vardais ir spalvos atspindi jų savybes.

Paklausus apie populiariausius kvapus ir žvakes, DEVA Simple Posh įkūrėja sako, kad žmonės renkasi tuos kvapus, kurie suteikia galimybę pažinti, prisiminti ir nepamiršti daiktų, įvykių, nutikimų, susitikimų, pažinčių. Kvapai labai koncentruoti, išskirtiniai ir unikalūs bei labai įvairūs. Į sudėtį įeina juodosios vynuogės, magnolija, bergamotė, medienos kedras, ananasas ar net gintaras ir kiti įvairūs elementai.

Be įvairių namuose puikiai tinkamų žvakių, DEVA Simple Posh siūlo ir lauke tinkamas deginti žvakes. Jos skiriasi tuo, kad yra atsparios lauko sąlygoms, gali būti laikomos bet kokiu oru, pakanka jas apversti, kad knatas nesušlaptų ir toliau galima mėgautis žvakių skleidžiama ne tik šviesa, bet ir energija.

Nežinantiems ar abejojantiems, kur žvakes galėtų panaudoti savo namuose, prekinio ženklo įkūrėja turi keletą patarimų: žvakės gali būti išdėstytos šalia namų durų, terasose, palei baseiną ar netgi tvorą. Namuose – ant knygų lentynų, stalo, židinio, netgi gėlių vazone ar stikliniame inde. Tiek vakarieniaujant, tiek, pavyzdžiui, miegamajame, tai sukurs atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą. O jeigu planuojate šventę – gėlės ir žvakės puikus derinys.

Visą DEVA Simple Posh produkciją galima įsigyti jų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/DevaSimplePosh/?epa=SEARCH_BOX

Taip pat kviečiame susisiekti tel. 8-685 48483 arba el. p. info@devasp.eu

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite