Angle down Atgal

Name pradėję veikti autonominiai dūmų detektoriai išgelbėjo šeimą

Gruodžio 7 d., apie 4 valandą ryto, Jonavos rajone, Liepių kaime, gyvenamajame name pradėję veikti autonominiai dūmų detektoriai nuo žūties išgelbėjo visą šeimą. Nuo šaižaus garso prabudęs vyras atidarė duris į rūsį, kuriame buvo katilinė, ir pamatė, jog ten pilna dūmų. Name buvę šeši šeimos nariai skubiai apsirengė ir išėjo į lauką. Paskutinei susiruošusiai merginai jau teko veržtis pro dūmus. Ją apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai, vykti į gydymo įstaigą ji atsisakė.

Rūsyje degė prie krosnies sukrautos malkos. Pasak Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniosios inspektorės Kristinos Misiūnienės, name buvo įrengti 3 autonominiai dūmų detektoriai. Jų dėka ir pavyko išvengti didesnės nelaimės. Gaisro metu tik apdegė ir aprūko rūsio patalpa. Gruodžio 9 d. apsilankiusi šeimos namuose, K. Misiūnienė teigė, jog jau viskas buvo sutvarkyta ir net sunku įsivaizduoti, kad čia buvo kilęs gaisras.

„Jau daugelis žmonių mūsų rajone turi įsirengę autonominius dūmų detektorius, – sakė vyresnioji inspektorė. – Kurie jų neturi, bent jau yra apie juos girdėję. Su savivaldybės darbuotojais dažnai aplankome ir socialinės rizikos šeimas. Jų namuose esame įrengę šiuos prietaisus, o atėję netgi jų baterijas pakeičiame.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite