Angle down Atgal

Nakties įvykiai Trakų rajone primena garsųjį I. Molotkovo pabėgimą

Vėlaus spalio 18-osios vakaro įvykis Trakų r. Aluonos kaime primena garsiąją Igorio Molotkovo pabėgimo istoriją. Ketvirtadienio ryto policijos suvestinėse, skirtose žiniasklaidai, apie tai nė neužsimenama.

Žiniasklaidai išplatintose įvykių suvestinėse rašoma: „Spalio 18 d. apie 20.35 val. Trakų r., Aluonos kaime, name, kilus konfliktui, moteris (gim. 1962 m.) peiliu sužalojo sugyventinį (gim. 1975 m.), kuris dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę“. O iš tikrųjų tai tik dalis tos nakties įvykių.

Į Aluonos kaimą atvykę pareigūnai įtariamąją sulaikė, surakino antrankiais ir įsodino į tarnybinį automobilį. Palikę ją vieną mašinoje, pareigūnai nuėjo į namą aiškintis įvykio aplinkybių. Sulaikytoji tuo pasinaudojo - palikta viena kažkaip atsidarė policijos automobilio dureles ir pabėgo į mišką. Tai pastebėjus, buvo skubiai pradėta bėglės paieška, tačiau naktį jos taip ir nepavyko surasti. Ketvirtadienį paryčiais, apie 5.30 val., antrankiais surakinta moteris pati parėjo namo. Tada ji buvo sulaikyta ir išvežta į areštinę.

Priminsime, kad surakintas I. Molotkovas, prieš porą metų Vilniuje pabėgo iš Švenčionių policijos automobilio, kai jame buvo paliktas vienas. Pabėgdamas jis pasičiupo automobilyje pareigūnų paliktą automatą. Šio bėglio ieškojo didžiulės policijos pajėgos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite