Angle down Atgal

Naktį mįslingomis aplinkybėmis sudegė negyvenama sodyba

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių rajone sudegė vienkiemyje esanti negyvenama sodyba. Ugniagesiai buvo iškviesti, kai sodyba jau įpusėjo degti, o jos šeimininkas sako, kad savaime sodyba užsidegti negalėjo, nes elektros joje nebuvo, krosnies niekas nekūreno.

Pranešė liudininkai

Po 4 valandos Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva važiuojančio žmogaus skambutis, kuris pranešė, kad mato degantį namą.

Vyriškis informavo, kad dega vienkiemis, esantis šalia kelio, važiuojant nuo Nociūnų link Kuigalių, netoli Kėdainių ir Jonavos rajonų ribos.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Iškviesti per vėlai

 

Atvykus ugniagesiams namas buvo sukritęs, degė atvira liepsna. Pastatas 1 aukšto, medinis, 7x6 m dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

Ugniagesiai konstatavo, jog jie buvo iškvieti per vėlai, greičiausiai niekas nematė, kai pastatas degė, tad gaisro metu jis sudegė visiškai.

Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas 8 km atstumu iš Medekšių kaimo hidranto.  Ugniagesių duomenimis, gaisro metu namo savininko namuose nebuvo.

Mįslingos aplinkybės

Kiek vėliau gaisravietėje pasirodė ir sodybos šeimininkas, kuris sakė, kad savaime sodyba užsidegti negalėjo, nes elektros joje nebuvo, krosnies niekas nekūreno.

Vyriškis pasakojo, kad buvo pas sugyventinę, kai jam paskambino arčiausiai gyvenantys kaimynai ir pasakė, kad dega jo sodyba. Tuomet jis ir atskubėjo į gaisravietę, tačiau sodyba jau buvo bebaigianti degti.

Kaltina benamį

Tuo metu arčiausiai esančio Kuigalių kaimo (Jonavos r.) gyventojai sako, kad gaisrą galėjo sukelti benamiai asmenys, kurie mėgsta svečiuotis apleistose ar negyvenamose sodybose. Prieš kurį laiką benamiai asmenys dėl neatsargumo uždegė fermą.

Tąkart paaiškėjo, kad jie neatsargiai rūkė ir gaisras kilo dėl neužgesintos nuorūkos.

Namo šeimininkas sako, kad priešų jis neturi, tad tyčinio padegimo versiją atmeta.

Įvykio aplinkybes aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite