Angle down Atgal

Naisiuose nuniokota vaikų žaidimų aikštelė

Naisių miestelio gyventojai pasipiktinę – nenustatyti asmenys nuniokojo miestelyje esančią vaikų žaidimų aikštelę.

​Naisių bendruomenės administruojamoje socialinio tinklo „Facebook" paskyroje šiandien priešpiet pasirodė įrašas, kuriame teigiama, jog tokio elgesio gyventojams neteko matyti per dešimtį pastarųjų metų. Nuotraukose, pridėtose prie įrašo, matyti, jog buvo išlaužyti mediniai karuselės arkliukai, skirti suptis vaikams.

„Naisių bendruomenei per 10 pastarųjų metų neteko matyti tokio vandalizmo! Visus šiuos metus mūsų aplinka, vaikų žaidimo aikštelėmis džiaugėsi Naisių šeimos ir svečiai. Tačiau kažkam panižo nagai nusiaubti vieną mėgstamiausių vaikų poilsio ir žaidimų vietų. Visus, kurie kažką matėte, girdėjote ar turite naudingos informacijos, prašome informuoti bendruomenę ir teisėsaugą. Ačiū visiems, kurie kuriate saugią ir jaukią aplinką!", – rašo naisiškiai.

Komentaruose po įrašu gyventojai dalijasi savo teorijomis, kas galėjo šitaip pasielgti. Vienų teigimu, tai greičiausiai padarė atvykėliai, mat patys naisiškiai taip nesielgtų. Kiti svarstė, kad galbūt taip pyktį išliejo prieš iš Naisių kilusį „valstiečių" lyderį Ramūną Karbauskį nusiteikę asmenys arba paskutinį skambutį šventę abiturientai.

„Labai gaila, kad šitaip vyksta, kur kuriamas grožis, kur kiekvieną savaitgalį sutinki būrius žmonių su vaikais. Nejaugi šitaip pasiduodam pykčiui... prieš vaikus", – liūdesio neslėpė viena naisiškė.

Jeigu turite kokios nors informacijos apie šį įvykį, informuokite policiją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite