Voldemaro Petersons nuotraukos
Angle down Atgal

Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse – tarp nugalėtojų Veisiejų TVM auklėtinė

Gegužės 7 d. Viešbučių ir restoranų sektoriniame praktinio mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Padavėjas barmenas 2019“. Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 13 skirtingų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Lazdijų rajono savivaldybei atstovavo Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinė, kuri užėmė II vietą.

II vietos diplomas ir sidabro medalis buvo įteiktas Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos auklėtinei Viktorijai Kistenytei. Už puikų mokinės parengimą nacionaliniam profesinio meistriškumo konkursui „Padavėjas barmenas 2019“ padėkos raštai įteikti vyr. profesijos mokytojoms Astai Čeponienei ir Vilijai Murauskienei. Šis pasiekimas dar kartą įrodo padavėjų ir barmenų mokymo programos profesionalumą ir kokybiškumą.

Visi konkurso dalyviai turėjo atlikti 3 skirtingas užduotis: pirmoji užduotis – 30 klausimų testas, antroji užduotis – stalo serviravimas: išplėstinė pietų serviruotė 4 svečiams, jos keitimas priėmus užsakymą, trečioji užduotis – nealkoholinio kokteilio ir kavos latte macchiato gamyba (komanda gamina 2 identiškas porcijas kokteilio ir 2 identiškas porcijas kavos latte macchiato).

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro organizuoto konkurso pagrindiniai tikslai: ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kelti profesijos įvaizdį, suteikti galimybę geriausiems mokiniams parodyti savo profesinio meistriškumo ir išradingumo lygį, plėtoti profesinių mokyklų, socialinių partnerių, mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą.

Konkurso dalyvius vertinimo kompetetinga komisija: UAB „Perkūno namai“ direktorė Ingrida Gustienė, UAB „Saviola“ direktorė Violeta Jašinskienė ir UAB „Sangaida“ Monin Brand ambasarorius Lietuvoje, profesionalus barmenas Daniil Blagoveščenskij.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite