Angle down Atgal

Nacionaliniame muziejuje – Europos archeologijos dienų renginiai

Lietuvos nacionalinis muziejus šeštadienį ir sekmadienį kviečia minėti Europos archeologijos dienas, kurių metu laukia ir nuotolinės edukacijos, ir veiklos muziejuje.

„Visą savaitgalį muziejuje vyks paskaitos, jose galima dalyvauti gyvai, bet jas transliuosime ir internetu likusiems namuose, išsiilgusius gyvo bendravimo pakviesime į ekskursijas su archeologu“, – muziejaus pranešime teigė jo edukatorių koordinatorė Ieva Luckutė.

„O tiems, kas nori saugiai, bet savarankiškai tyrinėti archeologijos ekspoziciją, pasiūlysime nemokamą naujai sukurtą audiogidą arba dalyvauti virtualiame žaidime ir laimėti prizų“, – sakė ji.

Numatoma, kad renginio metu paskaitas skaitys devyni pranešėjai, kurių žvilgsnis kryps į Lietuvą akmens amžiuje.

Paskaitose, anot muziejaus, bus galima sužinoti ir tokių dalykų, kada žmonės Lietuvoje pradėjo vartoti pieną, taip pat bus atskleistos mokslininkų gudrybės, jų darbo ypatumai ir kita.

Europos archeologijos dienų proga Lietuvos nacionalinis muziejus šį savaitgalį taip pat lankytojams dovanoja nemokamą archeologijos ekspozicijos lankymą.

Renginiai jau nuo penktadienio numatyti taip pat ir Valdovų rūmuose, Palangos gintaro, Rokiškio krašto, Šiaulių „Aušros“ muziejuose.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite