Angle down Atgal

Nacionalinė bibliotekų savaitė: Panevėžio biblioteka kviečia į svečius

Balandžio 23-28 dienomis jau 18-ąjį kartą skelbiama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Šia gražia proga Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia gyventojus susitikti įvairaus turinio šventiniuose renginiuose.

Žadame įspūdingą renginių savaitę visiems – nuo pačių mažiausių iki senjorų. Jūsų lauks susitikimai, edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, viktorinos, akcijos, parodos.

Savaitė startuos iškilmingu atidarymu, o vakare lauks šimtmečio viktorina, paruošta žurnalisto Virginijaus Savukyno, kur ne tik pasitikrinsite istorijos žinias, bet ir galėsite laimėti prizų.

Bibliotekose svečiuosis aktorius Petras Venslovas, psichologė, knygos „(Ne)tobulos mamos užrašai“ autorė Ramunė Murauskienė, poetė Violeta Palčinskaitė. Lankytojų lauks Juozo Žitkausko dzūkiškų eilėraščių rinkinio „Sakyciniai ir pilniavociniai“ sutiktuvės, A. de Sent-Egziuperi knygų „Mažasis princas“ įvairiomis kalbomis kolekcijos pristatymas ir daugiakalbiai skaitymai.

Užsukusiems siūlysime pasivaržyti įvairiose viktorinose, sužaisti literatūrinį žaidimą „Knygosūkis“, dalyvauti judesio popietėje „Šokis – tai gera nuotaika ir sveikata“ ar edukaciniuose užsiėmimuose „Elektroninės pelėdos“, „Knygos (r)evoliucija“, „Lietuviškos knygos kelias“ ir kt.

Vyks jau tradicinėmis tapusios akcijos – „Užuomaršų savaitė – savaitė be delspinigių“, „Arbata su spauda“, „Knygai antrą gyvenimą“. Naujai užsiregistravusiems bibliotekose – skaitytojo bilietas nieko nekainuos.

Bibliotekų erdves puoš įdomios literatūros ir meno ekspozicijos: miniatiūros „Skaitymo grožis“, Kauno apskrities viešosios bibliotekos paroda „Asmenybė ir knyga“ apie tai, ką skaito ir kitiems rekomenduoja žinomi Lietuvoje žmonės ir kt.

Daugiau informacijos apie visus savaitės renginius rasite tinklalapyje www.panbiblioteka.lt bei tel. 8-45 430696.

Iki pasimatymo bibliotekose, kur laukiamas kiekvienas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite