Angle down Atgal

N. Dirginčienė: jau pasiskiepijo beveik trečdalis visos Birštono savivaldybės gyventojų

Birštono savivaldybėje gyventojų vakcinacija vyksta ypač sklandžiai. Savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė antradienį pasidalino džiuginančiais rezultatais: paskiepyta jau beveik trečdalis visų gyventojų.

„Dalinuosi naujausia informacija apie COVID-19 situaciją ir vakcinaciją Birštone.

Jau pasiskiepijo beveik trečdalis visos Savivaldybės gyventojų – 32,91 proc. (1328 asmenys, iš jų 840 moterų ir 488 vyrai). Smagu, kad birštoniečiai aktyviai kreipiasi dėl vakcinacijos, suvokia jos būtinybę ir naudą. Vakcinacijos procesas vyksta sklandžiai, kadangi visos vakcinos panaudojamos, nė viena dozė nebuvo sugadinta ar sunaikinta. Šiuo metu Birštono savivaldybėje vakcinų nebeturime, tačiau artimiausiu metu bus gauta 100 „Moderna“, 100 „Vaxzevria“ („Astra Zeneca“) vakcinų dozių bei 96 „Pfizer“ vakcinos dozės.

Jau paskiepyti visi norintys medikai, socialiniai darbuotojai, pedagogai, policijos pareigūnai, aptarnavimo srityje tiesiogiai su žmonėmis dirbantys asmenys, artimiausiu metu bus aktyviai skiepijami 50-65 metų grupės asmenys.

Sergančiųjų skaičiai auga ne tik Lietuvoje, bet ir Birštone. Šiuo metu Birštono savivaldybėje patvirtinta 12 COVID-19 atvejų, izoliuojasi 16 birštoniečių. Jeigu norime grįžti prie įprasto režimo, organizuoti renginius ir juose dalyvauti, privalome ir toliau vengti kontaktų, laikytis karantino reikalavimų“, – perspėja merė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite