Angle down Atgal

N. Cesiulis: „Gyventi trukdo žaidžiantys vaikai. Jūs rimtai?“

Trečiadienio popietę Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis socialiniame tinkle Facebook paskelbė pranešimą, kuriame stebisi kai kurių gyventojų elgesiu.

N. Cesiulis teigia negalintis patikėti, kad kai kurių daugiabučių gyventojai bamba dėl kiemuose žaidžiančių vaikų.

„Prieš kelias savaites apvažiavau visus miesto mikrorajonus, apžiūrėjau kiemus, aikšteles, mokyklų aikštynus. Pasakysiu atvirai. Vaizdas nuliūdino.

Visame mieste turime tikrai neblogų krepšinio aikštelių. Tačiau dauguma jų – neveikia. Nėra lankų, tinklelių. Kai kur netgi lentų.

Su mokyklomis šią problemą išsprendėme – pradingę lankai ir tinkleliai greitai atsirado. Naudokitės visi į sveikatą!

Nauji lankai, tinkleliai ir lentos krepšinio jau atnaujinamos keturiose savivaldybės įrengtose sporto aikštelėse, taip pat šalia Vilties g. 18, 30, Žuvinto g. 5, Šaltinių g. 10, 22, Naujojoje g. 96, Volungės g. 27, Jaunimo g. 2, 34, Statybininkų g. 46, Jazminų g. 36.
Atskira tema su bendrijoms priklausančiomis aikštelėmis. Pasirodo, gyventojai griežtai nenori girdėti kamuolio bumbsėjimo. Nenori girdėti žaidžiančių vaikų.
Aš suprantu norą ramybės.
Tačiau dar labiau suprantu vaikus ir jaunimą, kurie neturi aktyvaus laisvalaikio, neturi kur išlieti energijos, susikaupusių emocijų.
Galų gale... Ar patys nebuvote vaikai? Ar jums patiktų tas viskuo nepatenkintas bambeklis, kuriuo tapote?
Raginu seniūnaičius, bendrijų pirmininkus sudaryti sąlygas jaunimui žaisti krepšinį tam skirtose aikštelėse. Atvykite į savivaldybę – parūpinsime ir lankų, ir tinklų, ir lentų.
Leiskime vaikams turėti vaikystę. Auklėkime, bet ne drauskime.
Ir gal vieną dieną tie maži neklaužados su kamuoliu po langais taps saboniais ar valančiūnais, kuriems plosim, skanduosim ir naktim nemiegosim.
O jei ir netaps, bus stipresni, sveikesni ir laimingesni!", - rašo N. Cesiulis. O kokia jūsų nuomonė? Ar vaikai turi teisę žaisti ir dūkti kiemuose?

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite