Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

N. Bierancas sukritikavo influencerių konkursą: tai yra apsimestinis J. Žižės noras nuoširdžiai dovanoti

Savaitgalį socialinius tinklus apskriejo naujas garsių influencerių konkursas – žinomi žmonės žada sekėjams padovanoti automobilį BMW X3 ir plastinę krūtų operaciją. Išpopuliarėjus naujam konkursui, daugelis sudvejojo jo skaidrumu ir įžvelgė paslėptą reklamą, kuria perkami sekėjai. Trečiadienį savo nuomonę apie konkursą pareiškė Naglis Bierancas, prabilo ir konkursą pradėjusi Julija Žižė.

Influencerės J. Žižės pradėtas konkursas sulaukia vis daugiau kritikos – žinomi žmonės, kurie nesutiko dalyvauti šioje akcijoje, pareiškė savo nuomonę socialiniuose tinkluose. Vienas jų – Naglis Bierancas, kuris papasakojo ir daugiau socialinių tinklų užkulisių.

Vaizdo įraše žinomas vyras teigė, kad tokiuose konkursuose visas dėmesys atitenka prekės ženklui, o ne asmeniškai influenceriui, nes prekės ženklas už jį moka, o influenceris žymi reklamą, ko šiuo atveju nėra daroma. 

„Taigi, kas negerai su J. Žižės konkursėliu? Ponia sugalvojo strategiją, nukopijuotą nuo rusų, kuri, beje, buvo stipriai kritikuojama, kaip „oficialiai“ nusipirkti sekėjų ir pasikelti savo reitingus apsimetant nuoširdžiu dovanotoju. 

Sakydama, kad kruopščiai atsirinko chebrytę, su kuria stumia šitą konkursą, teta Julija meluoja, nes daug influencerių gavo šiuos pasiūlymus.

<...>

Julija man paaiškino, kad visi dalyviai, kurie dalyvauja šiame konkurse, ant automobilio metasi po 500 Eur, o man nereikės nieko prisimesti. Aš jai buvau reikalingas kaip traukos objektas. <...> Nes konkurso sąlygos yra „pafollowink visus konkurse dalyvaujančius dalyvius“, – instagrame pasakojo N. Bierancas. 

Vaizdo įraše vartojama necenzūrinė leksika.

View this post on Instagram

Apie tą patį turbo 3000 Mega WOW konkursą.

A post shared by Naglis Bierancas (@naglimantas) on

Skandalingą konkursą soc. tinkluose pakomentavo ir J. Žižė. Moteris teigė, kad šis konkursas yra puiki galimybė atsidėkoti savo sekėjams, ypač tiems, kuriems reikia naujo automobilio ar krūtų operacijos.

„Gana dovanoti kremukus ar dar kokius dalykiukus, parsidavinėti už reklamą n metų, ir tai vadinti ne prostitucija, o reklama. Reach'as yra kosminis, žinučių gal apie 2500 per vieną naktį, jų yra įvairių, viskas yra gerai, aš tai priimu.

<...>

Kuo daugiau jūsų atseks, tuo tikimybė bus tiems, kurie iš tikrųjų nori laimėti automobilį. Ta, kuri iš tikrųjų labai nori krūtinės korekcijos po gimdymo, kai krūtinė buvo ištampyta ir nukarusi, ko jums daugeliui nesuprast, ką reiškia gyventi su tokiu kompleksu, šansai laimėti irgi išdidėja.

<...>

Gana jums patiems maustyti savo sekėjus ir pirkti juos už „kremuką“. Jūs patys pagaliau paimkit ir kažką duokit jiems, nes tie žmonės jus maitina jau daug metų“, – instagramo „story“ kalbėjo J. Žižė. 

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite