Angle down Atgal

Mylimam žemės kampeliui

Vienas mūsų rajono pakraštys – Paparčių seniūnija. Čia gyvenantys žmonės ne tik darbštūs, bet mokantys gražiai švęsti. Tuo įsitikinome apsilankę Lietuvos valstybės atkūrimo dienos 30 – mečiui pažymėti skirtoje šventėje.

„Mes išlikome kaip tauta, nes išsaugojome kalbą, šokius ir dainas, savo tradicijas. Daug didesnės plotu bei žmonių skaičiumi valstybės to neturi. Mes didžiuokimės Lietuva, lietuviais, jų dvasia ir laisvės siekiu“, - sakė kunigas Algis Ananis.

Jam pritarė sveikinimo žodį sakiusi seniūnė Lina Balandienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Maziliauskas. Jis parskaitė nežinomos poetės eiles, skirtas Lietuvai, laisvės kovotojams. Į šventinio renginio dalyvius kreipėsi ir bendruomenės pirmininkė Valentina Skorbuvienė, linkėdama šio krašto žmonėms toliau likti vieningais ir draugiškais. „Vaikai, mūsų ateitis.

O Paparčių vaikams Lietuva yra šis žemės lopinėlis, kuriame jie auga, mokosi, gyvena“, - sakė renginio vedėja, prieš pakviesdama vaikus į sceną. Būrelis mokinių parodė šventinę kompoziciją, perpintą muzika, vaidyba ir jų pačių piešiniais. Pasirodymui vaikus parengė Paparčių mokyklos menų pedagogė D. Lisauskienė. Mokyklos direktorė A. Grigienė pasveikino du mokinius - 15-mečius Karolį ir Karoliną, kurie savo gimtadienius švenčia būtent Kovo 11 – ąją.

Beje, seniūnija ir mokykla pasirūpino, kad lietingos dienos rytmetį žmonės galėtų atvykti į renginį, tam skyrė autobusėlį, kuris vyko nustatytu maršrutu ir atvežė gyventojus į salę bei parvežė juos atgal namo. Trijų spalvų gėlėmis papuoštoje salėje, gėlėtu Lietuvos žemėlapiu papuoštoje scenoje buvo tikrai šventiška.

Dalyviams koncertavo Kaišiadorių kultūros centro choras „Do diez“ (vad. S. Čereškevičienė). Po nedidelės arbatos pertraukos į sceną pakilo solistai iš Vilniaus: .J. Leitaitė, M. Mokšeckaitė, N.Dmucovska ir Alfredas Miniotas. Šventei skirtus kūrinius dovanojo muzikantai - P. Daukšytė (smuikas), L. Liaudanskaitė (fleita) ir J. Suchanovas (piano).

Vilma Žilionytė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite