Dainininkės (iš kairės) Emilija Klimašauskaitė, Žyginta Jašinskaitė, Ieva Andriulionytė ir Barbora Kinderytė klausytojams dovanojo gerų emocijų pliūpsnį. Jono JUŠKEVIČIAUS nuotr.
Angle down Atgal

„Muzikinis Crafteris“ tęsia savo keliones

Praėjusią savaitę dar tris koncertus Vilkaviškio daugiabučių gyventojams dovanojo „Muzikinis Crafteris“.

Kodėl „Crafteris“? Nes, anot šios idėjos autorių, taip vadinasi muzikos aparatūrą pergabenantis sunkvežimis su priekabaite, kuri virsta puikia platforma jauniesiems dainininkams.

Pirmą kartą trijose Vilkaviškio vietose koncertavo jaunimo muzikos grupė „Projektas“, o praėjusį ketvirtadienį vilkaviškiečiams dainavo šaunus Vilkaviškio vaikų ir jaunimo vokalinės studijos „Akimirka“ (vad. Edita Linkevičienė) tercetas – Barbora Kinderytė, Emilija Klimašauskaitė, Ieva Andriulionytė ir solistė Žyginta Jašinskaitė.

Kaip ir pirmąjį kartą, trumpi, bet labai smagūs koncertai surengti trijose miesto vietose: Lauko gatvės daugiabučių kvartale, prie Pilviškių gatvės šešiaaukščio ir šalia Gedimino bei Kęstučio gatvių daugiabučių.

Žaismingai nusiteikusios merginos sulaukė didžiulio palaikymo. Žmonių reakcija buvo pati geriausia: gyventojai plojo, mojavo dainininkėms per langus, rašė šiltus atsiliepimus internete.

„Šią savaitę „Muzikinis Crafteris“ ir vėl važiuos po miestą, o kur ir kada – tikrai nesakysime. Planuojame, jog koncertai vyks vis kitose vietose, kad kuo daugiau vilkaviškiečių galėtų išgirsti muziką. Iš anksto pasirodymo vietų ir datos neskelbiame specialiai, kad žmonės nesibūriuotų, tad gyventojams toks koncertas būna staigmena“, – kalbėjo Vilkaviškio kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkas Ramūnas Puodžiūnas.

Beje, „Muzikiniam Crafteriui“ antrąkart pervažiavus per miesto daugiabučių kvartalus, gyventojai ėmė klausinėti, ar koncertuotojai neišsuks iš Vilkaviškio ir neužklys į aplinkines gyvenvietes.

„Deja, to pažadėti negalime. Idėja ir buvo pasirodyti prie daugiabučių, kad žmonės muzikos klausytis galėtų išėję į savo balkonus ar atsidarę langus. Jei atvyktume kur nors prie privačių namų ar į kitą seniūniją, lyg ir skatintume žmones susiburti, o tai šiuo metu nėra gerai“, – sakė Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė.

Šio mobilaus renginio organizatoriai – Vilkaviškio kultūros centras ir rajono savivaldybė, idėją įgyvendinti padeda Vilkaviškio seniūnija, komunalinis ūkis ir visuomenės sveikatos biuras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite