Angle down Atgal

Muzika skambėjo ir Žiežmariuose

Garsus Lietuvos muzikantas ir dainų autorius bei atlikėjas Andrius Mamontovas 2012 metais parašė savo pažįstamiems, muzikuojantiems draugams laišką.

Jame jis kvietė išeiti pagroti į gatves. Taip gimė Gatvės muzikos diena. Kasmet jos renginiuose gegužės mėnesį dalyvauja vis daugiau miestų, atlikėjų.

Šalia muzikos randa vietos ir šokėjai, dainininkai. Ir visai nesvarbu, kokia tai muzika – popsas ar džiazas, ritminiai šokiai ar akordeono garsai. Jie malonai nuteikia praeivius. Žmonės, mėgaudamiesi šiluma, gražia diena paprasčiauasiai pamedituoja, pamiršta trumpam rūpesčius, ligas.

Šiemet gatvės muzikos dienoje pirmą kartą dalyvavo ir Žiežmariai. Juk miestelis – 2019 metų mažoji Lietuvos kultūros sostinė. Tad praėjusio šeštadienio vidurdienį muzika sklido nuo miesto centre esančios aikštės. Čia dainavo Irena Ašakaitė ir grupė dainininkių iš Kauno, šoko Žiežmarių kultūros centro vaikų kolektyvas, vadovaujamas Eimantės.

Na, o paskui geras dvi valandas muzika skambėjo iš didžėjaus pulto. Klausytojų nebuvo daug - kas ant suoliuko įsitaisęs, kas pro šalį eidamas stabtelėjo. Bet muzika ramino, kėlė svajones ir leido pasidžiaugti gražia gegužės diena.

Julija Migilinskaitė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite