Angle down Atgal

Musninkuose skambėjo vaikų juokas

Po ilgo karantino pagaliau Musninkų Alfonso Petrulio aikštėle ir vėl skambėjo vaikų juokas ir klegesys. Musninkiečiai susirinko į Vaikų šventę.

Net gamta, rodės, palaikė šventės idėją – saulutė smagiai šypsojosi, vėjelis gaivino sukaitusius. Kol vaikai smalsiai apžiūrinėjo prekes kioskelyje, smalsiai tyrinėjo dekoracijas, netikėtai iš už seniūnijos pastato pasirodė policijos pareigūnė Ginta ir šuniukas Amsis. Sveičiai atėjo ne tuščiomis, nešėsi krūvą balionų, atšvaitų, spalvinimo knygelių ir net saldainių. Musninkų vaikai jau pažįsta policininkę Gintą ir Amsį, tad drąsiai bėgo apsikabinti, davė “penkis”.

Vos tik visi vaikai pasisveikino su svečiais, pasirodė briedis (Zigmas Mikolajūnas), meška (Dalia Kiaulevičiūtė), Zuikis (Asta Amankavičienė) ir klonas Albinėlis (Edgaras Orlovas). Visi pasilabinę, pasimankštinę ėmėsi rungčių. O jų būta daug ir vienos už kitą smagesnės. Vaikai spavino klouno Albinėlio portretą, metė lankus, ėjo slidėmis. Ypatingai daug emocijų sukėlė virvės traukimo rungtis. Viena mamytė nesusilaikiusi nubėgo pagelbėti vaikams. O štai, kai vyko žaisliukų ir pagalvėlių mūšis, nesusilaikė tėveliai. Jie puolė gelbėti savo vaikams mėtant žaislus priešininko teritorijon. O laimėjo draugystė.

 Visi iki vieno vaikai buvo apdovanoti. Netgi turėjo galimybę pasirinkti prizus ir juos nusikirpti nuo virvės. Už gausius prizus organizatoriai dėkoja Dovanų oazei ir Justinos bei Edgaro Orlovų šeimai.

Šventę organizavo Kultūros centro Musninkų filialas, vadovė Dalia Kiaulevičiūtė įgarsino Karolis Gelažauskas.

Pasidalinę gera nuotaika Musninkai įžengė į vasarą…

Nuotraukų galerija yra čia

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

Foto ir video autorės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite