Angle down Atgal

Musninkuose įteikti Brandos atestatai

Liepos 12 d. Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje buvo įteikti Brandos atestatai LXVIII laidos abiturientams.

„Mokykloje naujos idėjos jums yra tiesiog duodamos. Ją baigus idėjų tenka ieškoti pačiam“, tad linkiu visiems, baigusiems mokyklą, surasti ir įgyvendinti pačias geriausias idėjas“ – tokia prasminga Bilo Votersono citata ir palinkėjimu išleistuvių šventėje dalyvavusi rajono merė Živilė Pinskuvienė pradėjo sveikinimo kalbą abiturientams. Pasidžiaugusi, jog priešais save mato susijaudinusias, tačiau laimės ir ryžto kupinas jaunuolių akis, merė padėkojo tėvams ir mokytojams už kantrybę, pagalbą ir rūpestį, už tai, kad atvedė prie šio svarbaus gyvenime slenksčio, nuo kurio dabar reikės savarankiškai judėti link savo tikslų ir svajonių. Šios šventės metu garsūs plojimai aidėjo vienai iš abiturienčių - Nedai Černiauskaitei, valstybiniame anglų kalbos egzamine surinkusiai 100 procentų. Šia proga merė „šimtukininkei“ įteikė savivaldybės lėšomis įsteigtą premiją. Primename, jog nuo 2015 m. Širvintų rajono savivaldybė skiria simbolinę piniginę premiją abiturientams, gavusiems valstybinių brandos egzaminų vieną ir daugiau 100 balų įvertinimus.

Šiais metais Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją baigė 30 jaunuolių, na, o visame rajone abiturientų skaičius siekia 156.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite