Angle down Atgal

Mums reikia tavęs!!!

Prisidėkite prie prieglaudos gerinimo!!

Mums labai reikia jūsų pagalbos, todėl kreipiamės į visus, kurie nori prisidėti prie prieglaudos tobulinimo. Norime prieglaudoje daryti remontus, tačiau mums trūksta įvairiausių statybinių medžiagų, o ir šiuo metu lėšų labai didelis trūkumas. Turime išmaitinti daug šunų ir kačių, todėl visi mūsų pinigai yra nukreipti į augintinių geresnį rytojų. Taip pat, kadangi mūsų prieglauda yra mažai žinoma Šiauliuose, tai ir tų lėšų susirenkame ne tiek ir daug...

Tačiau, kad ir kaip būtų sunku, vis tiek stengiamės judėti į priekį ir sukurti kuo geresnę atmosferą ne tik mūsų globotiniams, bet ir svečiams, kurie atvyksta iš įvairiausių Lietuvos kampelių mūsų aplankyti. Kas pas mus yra apsilankę, tai žino, kad katės neturi jokios galimybės išeiti į lauką pakvėpuoti grynu oru, todėl norime padaryti mažą balkonėlį, kad ši galimybė būtų galima kiekvienam kačiukui, nes kvėpuoti grynu oru svarbu kiekvienam gyvam gyvūnui. Taip pat, norime padailinti ir pačią prieglaudą, kad atvykę žmonės galėtų ne tik pavedžioti šuniukus ir pristatyti dovanas, tačiau kartu su mumis išgerti arbatos, paužkandžiauti ir galėtume smagiai praleisti laiką.

Labiausiai šiuo metu mums reikia: vinių, medinių lentų, medinės plokštės, plytų, cemento, varžtų, skardos lakštų, medinių bruselių... Visko, ką galime panaudoti remontams. Jei atsirastų geri žmonės, kurie galėtų paaukoti tai, ko jiems nebereikia – visa mūsų komanda ir globotiniai būtų JUMS labai dėkingi! Dar norime paminėti, kad taip pat mums trūksta ir dezinfekcinių skysčių, paprasčiausių pagalvėlių, galbūt laikraščių ar palučių – visą tai naudojame globotinių būdų ir katinų namelio valymui. O svarbiausia, jei dar nenusprendėte, kur galite paaukoti savo 1,2%, tai galite padaryti mums, mes šiuos pinigus panaudotume gyvūnų gerovei ir po kiek laiko, kartu galėtumėme džiaugtis rezultatais.

Su mumis galite susisiekti šioje Facebool paskyroje – VŠĮ Binada, bei telefono numeriu: 861436078. Ačiū už jūsų gerumą!

Norintys paremti mūsų globotinius, tai gali padaryti :

Gavėjas: VŠĮ Binada

Įmonės kodas 302579727

Banko sąskaitos numeris LT907300010125369966 (Sweedbank)

Arba Paypal binada.vsi@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite