Angle down Atgal

Muitininkams įkliuvo Rusijos pilietis, gabenęs apie 2000 pakuočių kontrabandinių vaistų

Kybartų kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo Rusijos pilietis, bandęs į mūsų šalies gilumą nelegaliai atgabenti apie 2 tūkstančius pakuočių vaistų, pranešė Lietuvos muitinė.

Iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą krovininiu automobiliu „Volvo“ atvažiavęs Rusijos pilietis A. L. muitinės pareigūnams deklaravo vežantis jūros gėrybių krovinį. Atlikdami krovininio automobilio muitinę kontrolę, muitininkai automobilio kabinoje, paslėptus po keleivio sėdyne ir tarp asmeninių daiktų, rado nelegaliai gabenamus vaistus.

Aptikus kontrabandinius vaistus, paaiškėjo, kad automobilio kabinoje buvo paslėpta 1936 vienetai įvairių vaistinių preparatų pakuočių – „Aciklovir“, „Nimesulid“, „Ortofen“, „Omeprazol“,  „Kaptopril“, „Amoksicilin“, „Biseptol“, kurių bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais –1018 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė vaistus, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. Už kontrabandos gabenimą vairuotojui gresia piniginė bauda ir nelegaliai gabentų vaistinių preparatų konfiskavimas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite