Angle down Atgal

Muginininkai kviečiami į Neringą

Neringos savivaldybė kviečia registruotis į rugpjūčio 15-17 d. vyksiančios šventės „Senųjų amatų dienos Neringoje“ metu organizuojamą prekybos mugę.

Nidos prieplaukos aikštėje įkurtame kaimelyje senuosius amatus demonstruos įgudę meistrai, muziejininkai ir entuziastai, į Nidą atvykę iš visos Lietuvos. Norintys galės išbandyti buitinės keramikos žiedimą ir lipdymą, stebėti duonos kepimą, monetų kalimą, muilo virimą, knygų rišimą ir daugelį kitų amatų. Šventės metu vyks istoriniai-kariniai žaidimai.

Koncertų pievoje savo pasirodymais džiugins senojo šokio trupė ir folkloro ansambliai. Norintys pažinti Kuršių nerijos kultūrinius klodus bus kviečiami į teatralizuotą ekskursiją, kuri nukels į neegzistuojantį XIX-XXI a. laiką, kuriame susilieja dabartinis ir Prusijos karalienės Luizės bei istoriniai pasakojimai.

Mugės laikas: rugpjūčio 15–17 d. nuo 10.00 valo. iki 22.00 val.,
Mugės vieta: Nida, Naglių g. pietinė ir rytinė dalys.

Prekybininkai, pageidaujantys prekiauti mugėje, privalo pateikti:
1. Nustatytos formos prašymą, kurį galima rasti Neringos savivaldybės internetinėje svetainėje, skiltyje „Prekyba švenčių metu Neringoje“. Prie prašymo pridėti gaminių, kuriais bus prekiaujama nuotraukas.
2. Įmonės registracijos pažymėjimą, verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą.
3. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą, jei mugės metu bus prekiaujama maisto produktais arba jie bus dalijami.
4. Vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas Neringos savivaldybėje masinių renginių metu sumokėjimą patvirtinantį dokumentą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite