Angle down Atgal

Mugė šį kartą vyko Žiežmariuose

Daugelis kaišiadoriečių laukia pavasario mugės, kuri paprastai vykdavo miesto centre. Šiais metais, kai Žiežmariai turi titulą „Mažoji Lietuvos kultūros sostinė“, organizatoriai nutarė pavasarinę mugę perkelti į Žiežmarius.

Tad praėjusį šeštadienį nuo ankstyvo ryto dalis Žaslių gatvės buvo uždaryta. Nors išaušo šaltas rytas, čia dar prieš atšylant savo palapines statė prekybininkai, išdygo didelė scena muzikantams, vaikams organizatoriai pastatė batutą.

Jau nuo dešimtos užgrojo kaimiška kapela „Geri vakarai“, į sceną pasveikinti su artėjančiomis Šv. Velykomis lipo Žiežmarių kultūros centro direktorė I. Taukinaitienė, atvyko meras V. Tomkus. Šventės šurmulyje sutikome ir Seimo narę Laimutę Matkevičienę su padėjėja S. Kazakevičiene.

Žiežmariečiai ir kiti mugės svečiai skanavo kavos, karštų vaflių. Netrūko žaislų, velykinių suvenyrų, papuošalų. Štai žiežmariečiai Gudinai siūlė medaus, „Žiežmarių mėsa“ – vyniotinių, lašinukų ir kitų gardėsių. Bene didžiausią mugės dalį užėmė augalai. Medelius, krūmus, gėles noriai pirko visi, minioje daugiausiai sutikome žmonių su šiais pirkiniais. Kalbinti kaišiadoriečiai apgailestavo, kad pavasario mugės neliko jų mieste, bet kas norėjo – pasisvečiavo ir aplankė Žiežmarius. S

eniūnė E. Kerdokienė sakė, kad mugė įvyko sklandžiai, apgailestavo, kad kai kurie prekeiviai pasirinko kitas vietas, mat tą patį šeštadienį priešvelykinė mugė vyko ir Kaune, kitose savivaldybėse.

Julija Migilinskaitė
Autorės nuotr.

Mugės akimirkos.
Mugės akimirkos.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite