Angle down Atgal

MRU karantino laikotarpiu bendrabučiuose negyvenantiems studentams mažina nuomos mokestį

Mykolo Romerio universiteto vadovybė priėmė sprendimą studentams, kurie karantino laikotarpiu negyvena universiteto Studentų namuose, 50 procentų mažinti mokestį už pragyvenimą.

„Paskelbus karantiną ir perėjus prie nuotolinių studijų, su finansiniais iššūkiais susiduria ir studentai, ypač mokantys už studijas – dalis jų prarado darbus, neturi sukaupę santaupų, jų tėvai taip pat gali susidurti su finansiniais iššūkiais, todėl operatyviai reaguojame ir ieškome papildomų priemonių, kaip galėtume padėti mūsų studentams šiuo nelengvu laikotarpiu“, – pranešime spaudai sako MRU rektorė Inga Žalėnienė.

MRU atsiųstame pranešime informuojama, kad paskelbus karantiną ir pradėjus nuotolines studijas dalis studentų iš kitų Lietuvos miestų išvyko į namus, o dalis liko gyventi ir studijuoti universiteto Studentų namuose. Pasak MRU vicerektorės Reginos Valutytės, studentams, kurie karantino metu išvyko iš Studentų namų, mokestis buvo sumažintas 50 proc.

Atsiųstame pranešime taip pat informuojama, kad reaguojant į neapibrėžtą ekonominę situaciją bei finansinius sunkumus, su kuriais susidurs ar jau susiduria studentai, universiteto vadovybė priėmė sprendimą koreguoti ir įmokų už studijas tvarką.

„Studentams, kurie dėl karantino įvestų apribojimų patiria finansinių sunkumų, peržiūrime įmokų mokėjimo grafikus, pailginame nesumokėtos įmokos dalies mokėjimo terminą“, – pranešime teigia MRU vicerektorė profesorė R. Valutytė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite