Motyvaciją praradęs „Žalgiris“ nelengvai laimėjo Kaune

fkzalgiris.lt nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

105542

Viltis susigrąžinti A lygos čempionų trofėjų praradę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ne iš karto rado motyvacijos 30-ojo turo rungtynėse Kaune. Po pirmojo kėlinio atsilikę Joao Martinso auklėtiniai tik po pertraukos perlaužė rungtynių eigą ir nugalėjo „Kauno Žalgirį“ 2:1.

Kauniečiai, vis dar kovojantys dėl bronzos medalių, svečius iš sostinės nustebino jau 19-ąją minutę, kai įvartį pelnė Simonas Urbys.

Rezultatą „Žalgiris“ sugebėjo išlyginti tik po pertraukos, kai 48-ąją minutę pasižymėjo Hugo Videmontas. Pergalę Vilniaus komandai išplėšė 73-ąją minutę įvartį pelnęs Liviu Antalis, kuriam tai buvo 14-as tikslus smūgis šiame A lygos sezone.

Nepaisant pergalės, 71 tašką surinkęs „Žalgiris“ jau nebeturi šansų pavyti Marijampolės „Sūduvą“, kuri trečią paeiliui čempionų titulą užsitikrino po vakarykščio laimėjimo Panevėžyje.

„Kauno Žalgiris“su 47 taškais lieka trečias, bet jau šįvakar kauniečius gali aplenkti su Klaipėdos „Atlantu“ žaidžiantys „Riteriai“, turintys vos tašku mažiau.

Iki čempionato pabaigos liko dar trys turai.