Kalvarijoje ūžė motociklai

Marijampolė
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Sūduvos motokroso klubo nariai du šeštadienius organizavo, vėluojančias dėl karantino ribojijų, motociklų sporto varžybas Kalvarijos trasoje.05.30d Enduro disciplinos – Lietuvos „Cross Country“ čempionato ir taurės varžybos. Cross Country – tai ištvermės varžybos, kurios trunka 2 val. Į šias varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius, kuris viršijo 200, dėl ko startą teko skelti į dvi dalis Puikiai paruoštoje trasoje 23 tramplinai. Lietuvos masteliais rekordinis ir šios trasos ilgis –10,5 km.

Varžybų favoritui, vienam iš geriausių ir daugiausiai titulų turinčiu motociklininkui Arūnui Gelažnikui starte nepavykus greitai užvesti variklio, Dakaro dalyvis, prarado brangaus laiko ir pirmąjį trampliną peršoko tik 15-as, jau po pirmojo rato Arūnas išsiveržė į trečią vietą, o pirmavusį Raimondą Machrov prisivijo ketvirtame rate. A.Gelažninkas tapo absoliučiu nugalėtoju motociklų klasėje. Trečias liko Rytis Garbačiauskas. Quad Open klasėje aplenkęs Latvius ir Lenką pirmą vietą iškovojo Kaunietis Kęstutis Kaminskas. Quad ATV klasėje karaliavo Estai.

06.06d. motokroso varžybose "Lietuvos Taurė 2020" I – etapas. Šiose motociklų sporto varžybose garsenybių taip pat netrūko,Lietuvos atletams konkurenciją palaikė svečiai iš Latvijos.
Vienas ryškiausių ir gerai žinomas nacionalinės rinktinės narys Arminas Jasikonis, kuris startuoja pasaulio motokroso čempionato elitinėje "MXGP" – klasėje. Quad (keturračių) klasėje Estas, Europos čempionas, Kevin Saar #311. Visų klasių favoritai, turėjo paplušėti, kol įgaudavo įtikinamą pranašumą. Kevinui metė iššūkį mūsų klubo narys Artūras Burevičius, kuris iškovojo antrą vietą. Ir kitose Quad klasėse pasižymėjo mūsų klubo nariai: Veteranų Tomas Zigmantas – antras, Mėgėjų: Laurynas Mikalauskas – pirmas, Vygantas Burevičius – antras.