Motociklininkas T. Jančys „Africa Eco Race“ ralyje pakilo į 21-ąją vietą

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

67663

Afrikoje vykstančio 11-ojo „Africa Eco Race“ ralio priešpaskutiniame - 11-ajame - etape šeštadienį Lietuvos motociklininkas Tomas Jančys užėmė 22-ąją vietą.

Nugalėjo patyręs norvegas Palas Andersas Ullevalseteris (KTM). Jis 217,69 km greičio ruožą įveikė per 1 val. 49 min. 3 sek.

Antrąją vietą užėmė šių lenktynių lyderis italas Alessandro Botturi („Yamaha“, +2 min. 14 sek.), trečiąją - kitas italas Simone Agazzi („Honda“, +3.38).

Šių varžybų debiutantas T. Jančys su KTM motociklu etapo nugalėtojui pralaimėjo 46 min. 23 sek.

Bendroje įskaitoje pirmaujantis A. Botturi antrąją vietą užimantį norvegą P. A. Ullevalseterį lenkia 4 min. 54 sek. Trečias yra italas S. Agazzi (+2:13.06).

T. Jančys (+23:18.13) bendroje rikiuotėje, bent laikinai, iš 22-os pozicijos pakilo į 21-ąją.

Automobilių ir sunkvežimių lenktynėse nugalėjo prancūzas Jeanas Julienas („Optimus MD“), o bendroje įskaitoje toliau užtikrintai pirmauja Jeanas Pierre'as Strugo („Optimus MD“).

Paskutiniame, 12-ajame, etape sekmadienį lenktynininkams teks įveikti simbolinį 22 km greičio ruožą. Finišas vyks Dakaro mieste (Senegalas).

„Africa Eco Race“ lenktynėse startavo 45 motociklininkai ir 46 automobiliai bei sunkvežimiai. Dalyviai iki sausio 13 dienos nuvažiuos per 6000 km Maroke, Mauritanijoje ir Senegale.