Angle down Atgal

Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota šiaulietė globėja

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį, balandžio 29 d., artėjančios Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 48 mamas ir globėjas.

Prezidentas valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei ir visiems Lietuvos žmonėms įteikė 40 mamų ir 8 globėjoms iš visos Lietuvos, tarp kurių Šiaulių miesto globėja Genė Leščiauskienė.

Šiaulių miesto globėjos Genės Leščiauskienės kandidatūra apdovanoti ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu buvo pasiūlyta Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, bendradarbiaujant su Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centru, teikimu. Genė Leščiauskienė –  nuoširdus, pasiaukojantis, nesavanaudiškas, išskirtinai  geranoriškas žmogus. Prasmingą jos gyvenimą vainikuoja užauginti ir dorai išauklėti vaikai, kurie iki šiol motinos ir globėjos širdyje randa meilę, šilumą, supratimą.

Globėja Genė Leščiauskienė šiam ypatingai garbingam apdovanojimui buvo teikiama, nes to tikrai yra nusipelniusi, –  užaugino ir nepriekaištingai išauklėjo 5 vaikus, iš kurių 3 biologiniai vaikai ir 2 globotinius. Šiuo metu ponia Genė globoja dar 2 nepilnamečius, tėvų globos netekusius vaikus. Nepabūgusi galimų iššūkių, moteris drąsiai priėmė į savo šeimą tėvų globos netekusius vaikus, kurie iki tol buvo globojami institucijose ir turėjo nežymių sveikatos sutrikimų. Globoti vaikus moteris pradėjo nuo 2002 m., nes būdama jautri ir neabejinga, jautė kad gali ir nori padėti vaikams, kurie negali augti savo biologinėje šeimoje. Pažymėtina, kad visi ponios Genės užauginti ir išauklėti vaikai tapo puikiais žmonėmis, pasiekė ar dar tebesiekia užsibrėžtų tikslų profesinėje srityje, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime, biologiniai sūnūs sukūrė darnias šeimas. Auklėdama vaikus meilės, pagarbos ir pasitikėjimo dvasia Genė Leščiauskienė įskiepijo vertybes, kurios lydi juos per visą gyvenimą.

Džiugu, kad toks ypatingai garbingas valstybės apdovanojimas – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis Motinos dienos proga, per pastaruosius penkerius metus, šiaulietėms įteikiamas antrą kartą. Prieš 2 metus ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis buvo įteiktas poniai Daliai Kalašinskienei, išauginusiai 5 biologinius vaikus. Ponia Dalia Kalašinskienė dorai išauklėjo savo vaikus ir sudarė jiems palankias sąlygas ugdytis ir tapti gerais savo šalies piliečiais.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite