Angle down Atgal

Motina dukros miegamajame paslėpė vaizdo kamerą: tai, ką pamatė, šokiravo

Slapta įrengti kamerą vaiko miegamajame daugeliui neatrodo visai normalu. Tačiau amerikietė mama Ashley LeMay nusprendė tai padaryti.

Moteris gyvena kartu su vyru ir keturiomis dukterimis Misisipėje. Nepaisant to, kad šeimos gyvenimas teka ramia vaga, idilę griauna sunki jauniausios dukters liga. Vos ketverių metų mergaitės priepuolių epizodai kartais būna panašūs į insultus.

Vaiko liga buvo pagrindinė priežastis, kodėl A. LeMay nusprendė įsigyti vaizdo stebėjimo kamerą. Kadangi moteris dažnai dirba vakarais, ji tikėjosi jaustis ramesnė galėdama bet kada matyti, kaip jaučiasi dukra, ar vėl neprasidėjo priepuolis.

Tačiau įdiegus kamerą įvyko tai, ko niekas nesitikėjo. Jų aštuonmetė dukra Alyssa, besidalijanti miegamuoju su dviem seserimis, išgirdo keistus garsus ir nusprendė išsiaiškinti, iš kur jie sklinda. Mergaitė išgirdo keistą vyrišką balsą. Aštuonmetė pradėjo dairytis ir ieškoti to balso šaltinio. Tačiau paslaptingas balsas darėsi vis garsesnis, kol ėmė šaukti keistus dalykus, o vaikui prasidėjo siaubinga panika.

Balsas netrukus pasikeitė į dūzgiančią melodiją. Tuomet dūzgimas vėl virsto balsu, kuris bandė priversti mergaitę pasakyti baisių dalykų apie savo mamą ir liepė apversti namus aukštyn kojomis.

Kai įsilaužėlis pasakė, kad jis yra didžiausias jos košmaras, Alyssa nedelsiant verkdama pabėgo iš kambario. Galiausiai Ashley sužino, kas nutiko jos dukrai.

Šeima nusprendė kreiptis į vaizdo stebėjimo kameros gamintoją supratusi, kad paslaptingas įsilaužėlis taikosi į mažus vaikus. Po daugybės bandymų jie pagaliau susisiekė su įmone. Tačiau ši neprisiėmė kaltės.

Pasak bendrovės, tėvai turėjo pasirinkti saugesnį slaptažodį, kad nebūtų taip paprasta jį „nulaužti“. Tačiau įmonė pažadėjo atsižvelgti į situaciją ir bent jau įspėti kitus vartotojus, jog jų pasirenkamas slaptažodis turi būti pakankamai sudėtingas.

Ši istorija dar kartą įrodo, kad šiuolaikinės technologijos yra ne tik patogios, bet ir pavojingos.

Parengta pagal www.tips-and-tricks.co

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite