Angle down Atgal

Moterų universiteto įkūrėja: „Moterims daug geriau būti kartu ir palaikyti viena kitą“

Jau kelis dešimtmečius moterys kovoja dėl lygių galimybių su vyrais. Pradėjusios nuo paprastų dalykų, kaip balsavimo teisė ar galimybė vairuoti automobilį, dabar moterys siekia įsitvirtinti aukštose pozicijose. Tam, kad moterys galėtų lygiai konkuruoti su vyrais darbo rinkoje, turi įgyti naujų žinių ir gebėjimų. Būtent tokį tikslą turi ir vieninteliu pasaulyje išskirtinai moterų universitetu save vadinantis „WoW University“, įsikūręs Lietuvoje ir apie kurį galėsite sužinoti LNK laidoje „Mes pačios“ šį šeštadienį.

„Mūsų misija yra susistiprinti moteris. Mes pačios žinome, kaip gyvenime kartais reikia nedidelio postūmio į priekį ir palaikymo“, – įsitikinusi universiteto įkūrėja Inga Jablonskė, su kuria laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kalbėjosi apie moterų solidarumą, palaikymą ir supratimą.

Universitetas veikia dar tik metus, bet jau suteikė stipendijas norinčioms studijuoti, tačiau neturinčioms finansinių galimybių, taip pat per įvairias asociacijas įtraukia sergančias arba auginančias sergančius vaikus moteris. Anot Ingos Jablonskės, didžiausia šio universiteto vertė yra komandinis darbas, palaikymas, supratimas ir, žinoma, bendros šventės. „Net mažiausias moterų pergales reikia švęsti“, – neabejoja universiteto įkūrėja.

Šeštadienio ryto laidoje Nijolė Pareigytė- Rukatienė taip pat kalbins žinomą permanentinio makiažo meistrę, kuri išsklaidys dažniausiai sutinkamus mitus apie šią plačiai naudojamą technologiją, o gydytoja dermatovenerologė papasakos, kokias odas problemas gali padėti saugiai išspręsti lazerio procedūra. Apie visa tai jau šį šeštadienį, 9.30 val., per LNK, laidoje „Mes pačios“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite