Moterų krepšinio lygos lyderių akistatoje - „Kibirkšties“ pergalė po dviejų pratęsimų

Vilnius
Vilniaus „Kibirkštis“ (Socialinių tinklų nuotr.)
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

„Multigyn“ moterų krepšinio lygos lyderių akistatoje šeštadienį Vilniaus „Kibirkšties“ komanda svečiuose po dviejų pratęsimų 89:85 (19:20, 16:15, 10:17, 25:18; 11:11; 8:4) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipą.

Kauno komanda du sykius buvo arčiau pergalės, bet savo šansais nepasinaudojo. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti mažiau nei 4 min., šeimininkės pirmavo 12 taškų skirtumu (65:53), tačiau Vilniaus komanda sugebėjo išplėšti pratęsimą. Pirmojo pratęsimo pabaigoje „Aistės-LSMU“ pirmavo 81:78, bet sostinės ekipa specialiai prametė antrą baudos metimą, atsikovojo kamuolį ir išlygino rezultatą. Antrajame pratęsime pranašesnės jau buvo viešnios.

Vilniaus komandai 27 taškus pelnė Morgan Pullins (16 atk. kam.), 22 - Gabija Meškonytė, 9 - Ieva Šimkutė.

Kauno ekipoje 23 taškus surinko Kristė Druskytė (9 klaidos), po 12 - Greta Tamašauskaitė ir Karolina Kazočiūnaitė (12 atk. kam.), 11 - Gabija Šegždaitė, 10 - Vaidas Ruseckienė.

Lietuvos čempionate pirmaujanti „Kibirkštis“ laimėjo visas septynerias rungtynes. „Aisčių-LSMU“ sąskaitoje - keturios pergalės ir trys nesėkmės.