Angle down Atgal

Moterų konsultantė G. Lebedeva – atvirai apie gyvenimo pokyčius, vyrą ir motinystę

Per pastaruosius 10 metų Gretos Lebedevos-Kažakevič gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Anksčiau Greta dainavo merginų grupėje ir kone visą laiką skirdavo scenai, o dabar ji laimę rado namuose – yra dviejų nuostabių vaikučių mama.  Tačiau tai ne viskas – jau kurį laiką Greta ir kitas moteris moko pamilti save ir savo kūną, yra moterų konsultantė mitybos ir sporto klausimais. 

Prieš 5 metus Gretą sporto gerbėjai matydavo ne tik salėje, bet ir televizijos ekranuose bei žurnalų viršeliuose. Tačiau vėliau ji pasirinko kitą kelią – sporto trenerė ir mitybos specialistė atsidavė šeimai. Dabar sūnui ir dukrai ji skiria daugiausia dėmesio ir meilės.

Greta neslepia – tapusi mama ji  patyrė milžinišką virsmą iš naivios mergaitės į mamą, o ja tapusi suprato, kad niekuomet nebebus viena.

„Jaučiuosi puikiai, nes be galo laukiau motinystės etapo. Kai susilaukiau sūnaus, pasinėriau į motinystę, namų aplinką ir man daugiau nieko nereikėjo. Scenoje buvau 10 metų ir to tikrai pakako. Norėjau kažką keisti, ramybės, namų, šeimos, tad tas etapas labai mane džiugino ir džiugina iki šiol“, – pasakos laidoje Greta, kuriai šeima ir vaikai yra pirmoje vietoje.

Mylimasis – geriausias draugas

Šiandien ji laiminga turėdama du vaikus ir ją suprantantį vyrą, kuris žmoną palaiko tiek sporto salėje, tiek ir kitose veikloje. Su vyru – olimpiečiu imtynininku – Greta jau beveik dešimt metų, tačiau laikas judviejų ryšį tik stiprina.

Jiedu kartu praleidžia be galo daug laiko ir tai nestebina, nes yra ne tik mylimieji, bet ir geriausi draugai, bendražygiai. Kalbėjimasis, kompromisų ieškojimas – visa tai ir dar daugiau padeda porai darniai sugyventi.

Greta laidoje atskleis ir daugiau sėkmingos santuokos receptų. O taip pat moteris atvirai kalbės ir apie tai, dėl ko jų šeimoje dažniausiai kyla konfliktų – juk nėra namų be dūmų.

Savo vyrui Greta nešykšti gerų žodžių – jis ne tik puikus vyras, bet ir nuostabus tėvas, nesikratantis jokios atsakomybės. Judviejų santykiai, darni šeima yra ir pačios Gretos harmonija ir ramybės šaltinis. 

Padėti moterims pasijusti laimingesnėms

Nemažai laiko Greta skiria ir savo pomėgiui bei veiklai – pagalbai moterims sporto ir mitybos klausimais. Greta siekia padėti dailiajai lyčiai tapti laimingesnėms, nes žino – jei moteris nėra patenkinta savo išvaizda, ji nesijaus laiminga.

Greta pasakos, kaip jai pačiai sekėsi susigrąžinti prieš nėštumus turėtas formas ir duos patarimų toms, kurios yra susirūpinusios savo figūra ar tiesiog šiuo metu susiduria su kūno pokyčiais po gimdymo.

„Svarbu suvokti, kad ta išvaizda, kuria šiuo metu nesate patenkintos, yra laikina. Jei tik įdėsite darbo – viskas sugrįš ir bus dar gražiau ir geriau. Visada reikia galvoti optimistiškai. Esu šimtu procentų įsitikinusi, kad tokios moterys yra laimingesnės“, – sakys Greta.

Norintys sužinoti, kokius pirmus kartus Greta prisimins visą gyvenimą, ką porai reiškė dalyvavimas projekte „Šuolis“ ir pamatyti jaukias šeimos akimirkas, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Puokštė mamai

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė Motinos dienos proga rubrikoje „Floristinis desertas“ sukurs išskirtinę puokštę mamai. Šioje puokštėje su nuostabiais žiedais puikiai derės floristikos dizainerės pagamintos detalės, primenančios švelnias mamos rankas. Šių detalių visuma sukurs įspūdingą karkasą, primenantį lelijos žiedą ar sparnus. 

Puokštėje dominuos rausva – besąlygiškos meilės dosnumo ir supratingumo spalva. Kelių rūšių rožės, chrizantemos, raganės, vaškagėlės, šparago žaluma ir plunksnų girlianda sukurs švelnumu dvelkiančią puokštę, nepaliksiančią abejingos nė vienos mamos.

Svarbiausia yra skirti savo mamoms dėmesio. Tegu jos šypsosi matydamos laimingus savo vaikus ir nuostabius žiedus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite