Angle down Atgal

Moteris tvirtina esanti per seksuali bet kokiam darbui

Buvusi mokytoja Amy Krupps, save realizavusi kaip erotinį modelį, neseniai susidūrė su rimta problema. Dėl seksualios savo išvaizdos 32-ejų metų moteris negali susirasti įprasto darbo, nes kiekviename darbo pokalbyje ji apibūdinama kaip „per karšta“ ir vyrai vengia su ja išlaikyti akių kontaktą.

Anksčiau Amy dirbo istorijos mokytoja, tačiau papildomai užsidirbdavo viešindama erotines savo nuotraukas svetainėje „Only Fans“. Tai sužinojusi mokyklos vadovybė pašalino ją iš pareigų ir nuo tada moteris nebegali rasti įprasto darbo.

„Visuomet žinojau, kad esu pernelyg seksuali ir mano išvaizda daug ką pritrenkia, tačiau tai man visuomet suteikdavo papildomo pasitikėjimo ir niekuomet nesukeldavo sunkumų. Tačiau dabar suvokiau, kad būtent dėl savo seksualumo aš negaliu susirasti darbo. Vyrai šalia manęs sutrinka ir darbo pokalbis praeina labai nejaukiai.

Kartą vienas vyras per darbo pokalbį pradėjo mėtytis, mikčioti, net nesugebėjo nieko pasakyti. Jis tik spoksojo į mano veidą ir krūtinę ir pradėjo prakaituoti. Po to jis trumpam išsiprašė iš kabineto, o kai grįžo pasakė, kad nesu pakankamai kvalifikuota tokiam darbui“, - naujienų portalui „Mirror“ pasakojo Amy.

Ji taip pat tvirtina, kad daug dėmesio sulaukia tiesiog praėjusi gatve, užsukusi į kavinę kavos ar išėjusi vakarienės. Vyrai ją tiesiog valgo akimis!

„Visuomet pastebiu, kad vyrams sukeliu tą žaibišką reakciją į mane. Jie atsisuka, nulydi akimis, šypteli. Jei užsimezga pokalbis, jie ima stresuoti, keletas vyrų netgi kišo rankas į savo kišenes. Ir viskas – dėl mano išvaizdos“, - pridūrė ji.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite