Angle down Atgal

Moteris neįtikėtino ilgio plaukais: nekirpo jų 30 metų

34-erių ukrainietė Alena Kravchenko neabejotinai visus traukia savo išvaizda. Šviesūs moters plaukai yra įspūdingo ilgio – net 1,8 metro!

Daugelis merginų svajoja apie ilgus, gražius ir sveikus plaukus, tačiau supranta, kad tai priklauso nuo dviejų dalykų. Pirmiausia reikia būti labai kantriai ir įdėti daug pastangų, juos prižiūrint. Antra – plaukų struktūra priklauso nuo genetikos, tad jei gimėte turėdamos plonus, nestiprius plaukus, mažai padėti gali ir įvairios priemonės.

Alenai kantrybės galima tik pavydėti. Ukrainietė plaukus augino nuo 5 metų, paskatinta mamos. „Nuo pat ankstyvo amžiaus mama man įteigė meilę ilgiems plaukams“, – sako Alena.

Plaukų ji nekerpa jau beveik 30 metų ir nežada to daryti vėliau, nepaisant, kad jos pačios ūgis yra mažesnis – 1,68 metro. „Mano meilė mano plaukams tokia stipri, kad aš nė sekundės nesu pagalvojusi apie jų kirpimą. Negaliu savęs įsivaizduoti trumpais plaukais ar nudažytais kitokia spalva“, – teigia ji.

Beje, tikina, kad ir prižiūrėti juos nėra taip sunku, nes tai – jos grožis ir turtas. Moteris atskleidžia visuomet leidžianti jiems džiūti natūraliai ir naudojanti maitinamąsias priemones.

„Jei norite turėti ilgus ir gražius plaukus, turite tikrai to norėti ir mėgti juos prižiūrėti“, – pataria Alena.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite