Angle down Atgal

Moterį apiplėšę jaunuoliai operatyviai sulaikyti

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukę informacijos apie apiplėštą moterį, dėka profesionalaus ir kantraus darbo bei itin aktyvios vietos bendruomenės, operatyviai sulaikė du jaunus vyrus, įtariamus, įvykdžiusius plėšimą.

Praėjusią savaitę, sausio 7 d., sulaukus pranešimo apie ankstyvą rytą, 7.30 val. Kaune, J. Borutos g., iš moters (gim. 1963 m.) pagrobtą rankinę su asmeniniais daiktais, buvo pradėta įtariamųjų paieška. Prie tyrimo sėkmės ženkliai prisidėjo aktyvūs Rokų bendruomenės gyventojai, kurie noriai su pareigūnais dalijosi visa turima informacija.
Ikiteisminio tyrimo metu, atliekant eilę ikiteisminio tyrimo procesinių veiksmų, sausio 10 d. pavyko nustatyti ir sulaikyti du įtariamuosius, gimusius 1998 m. Tą pačią dieną teismas skyrė jiems griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams. Tyrimas tęsiamas ir toliau, įtariama, kad šie asmenys gali būti įvykdę ir daugiau panašių nusikalstamų veikų.
Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d., dėl plėšimo. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite