(Adam Har­nett nuo­tr.)
Angle down Atgal

Mop­sų ves­tu­vės – po 2 me­tų drau­gys­tės ir su gau­siu bū­riu sve­čių

Per­cy ir Ma­bel – du mop­sai, su­si­ti­kę prieš dve­jus me­tus, kai juos į par­ką pa­si­vaikš­čio­ti bu­vo iš­ve­du­sios šei­mi­nin­kės. Nuo to lai­ko jie kas­dien ma­ty­da­vo­si, leis­da­vo kar­tu lai­ką ir štai ne­se­niai „at­šo­ko“ sa­vo ves­tu­ves. Be­je, jos bu­vo itin pra­ban­gios…
 

Kai pirmąkart parke šie du mopsai susitiko, anot jų savininkių, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Nuo to sykio jiedu kartu leisdavo valandų valandas parke, kartu žaisdami, žiūrėdami tiktai vienas į kitą, nekreipdami dėmesio į kitus šunis.

Prabėgus keleriems metams, Percy ir Mabel šeimininkės nutarė šunims surengti ištaigingas vestuves. Į ceremonijos vietą moterys su savo dvimečiais šventiškai papuoštais mopsais važiavo BMW kabrioletu, vėliau juos atvedė raudonu kilimu, stebint gausiam būriui svečių – net 80 žmonių ir 30 mopsų. Kaip tikrose vestuvėse, jaunieji turėjo pabrolį ir pamergę, buvo daug vaišių, geros nuotaikos.

Percy savininkė nubraukė ne vieną ašarą po vestuvių ceremonijos, kai teko savo mylimą augintinį atiduoti „žmonai“.
24-erių mergina pati yra neseniai susižadėjusi, tačiau pastaruosius metu leido organizuodama savo ir Mabel savininkės numylėtinių šunų vestuves. Danil teigė esanti labai laiminga ir besididžiuojanti – it tai būtų jos tikras vaikas.

„Niekada nesitikėjau, kad, būdama tokio amžiaus pati, išleisiu į santuokinį gyvenimą savo vaiką. Jis vedė greičiau, nei ištekėjau aš pati. Jis visą laiką žvalgydavosi Mabel, kai ištariu jos vardą – visada kilsteli galvą, jų ryšys – labai stiprus. Aš turėčiau planuoti savo pačios vestuves, bet pirmiausia organizavau savo mopso. Tai buvo stulbinantis įvykis, ypač po pastarųjų metų, kai gyvenome karantino sąlygomis“, – džiaugėsi Danil.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite