Angle down Atgal

Molėtuose lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė

Spalio 8 d. Molėtų  rajono savivaldybėje lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė ir ministerijos atstovai.  Ministrė susitiko su savivaldybės vadovais, socialinių paslaugų įstaigų ir vaiko teisių apsaugos, užimtumo tarnybos skyrių vadovais ir  darbuotojais, visuomeninių organizacijų  atstovais.  Ministrės vizito tikslas - susipažinti su Molėtų  rajono savivaldybėje teikiamomis socialinėmis paslaugomis šeimoms, vaikams, senjorams ir neįgaliesiems.

Susitikimą ministrė pradėjo nuo padėkos ir sveikinimo buvusiai Molėtų rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjai Genovaitei Gribauskienei. Už ilgametį, pavyzdingą bei nepriekaištingą tarnybos pareigų atlikimą Genovaitę Gribauskienę ministrė apdovanojo „Gerumo žvaigždės" ženklu ir padėka.

Savivaldybės salėje vykusio susitikimo metu  ministrė M. Navickienė pirmiausia pasidžiaugė vis augančiu socialinio darbuotojo prestižu ir jo vertinimu; susirinkusius supažindino su rengiamu nauju socialinių paslaugų įstatymu; pensijų kėlimo modeliu, jo tikslu ir esme; numatomu globos išmokų didinimu. Akcentuota, jog  didėjant būsto šildymo kainoms, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia skubų siūlymą, kad būtų padidintas valstybės remiamų pajamų dydis, taikomas būsto šildymo išlaidų kompensacijai apskaičiuoti. „Jeigu Vyriausybė ir Seimas tam pritars, nepasiturintiems gyventojams bus kompensuojama didesnė būsto šildymo išlaidų dalis ir taip sumažės finansinė našta dėl didėsiančių šilumos kainų", - sakė ministrė M. Navickienė. Ministrės patarėjas Martynas Šiurkus trumpai supažindino su planuojamais pasikeitimais darbinio užimtumo politikoje, kur taip pat numatomi labai reikalingi ir svarbūs pokyčiai. Susitikime savo įžvalgas išsakė, džiaugėsi bendradarbiavimo sėkme ir pagalba, ir susitikime dalyvavę mūsų rajono socialinių paslaugų įstaigų vadovai, Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus ir  Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos vadovės.

 Po to Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika viešnią pakvietė pasivaikščioti po rudenio auksu padabintus Molėtus, užsukti į Molėtų socialinės paramos centrą, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namus ir drauge atidaryti Bendruomeninius vaikų globos namus. Vėliau ministrė dar aplankė ir Alantos senelių globos namus, susitiko su ten gyvenančiais senjorais bei ten dirbančiais socialiniais darbuotojais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite