Angle down Atgal

„Molėtų šiluma“ per karantiną ir dar mėnesį neskaičiuos delspinigių

Atsižvelgdama į susiklosčiusią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją ir dėl jos kilusius ekonominius sunkumus, UAB „Molėtų šiluma" savo vartotojams neskaičiuos delspinigių dėl pradelstų mokėjimų, nevykdys jokių ikiteisminių ar teisminių skolų išieškojimo veiksmų už laiku neapmokėtas sąskaitas už suteiktas paslaugas karantino laikotarpiu ir vieną mėnesį po karantino pabaigos.

Visus vartotojus, kurie gauna tik popierinius mokėjimo pranešimus (sąskaitas), kviečiame pareikšti norą mokėjimo pranešimus (sąskaitas) gauti elektroniniu paštu. Tam prašome informuoti UAB „Molėtų šiluma" šilumos apskaitos ir realizacijos tarnybą tel. (8 383) 5 16 82 arba el. paštu lina.cepauskiene@moletusiluma.lt, nurodant vartotojo vardą, pavardę, buto (individualaus namo) adresą bei elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidautumėte gauti UAB „Molėtų šiluma" mokėjimo pranešimus (sąskaitas).

Visiems rekomenduojame karantino laikotarpiu atsiskaityti už UAB „Molėtų šiluma" teikiamas paslaugas neišeinant iš namų naudojantis elektronine bankininkyste „Luminor bank" ir „Swedbank" bankuose arba užsiregistravus mūsų partnerių UAB „Viena sąskaita", UAB „Elektroninių mokėjimų agentūra" savitarnos svetainėse. Taip pat vartotojai turi galimybę susimokėti mokesčius telefonu naudojantis mobiliąja „Perlas Go" programėle.

Buitiniams šilumos vartotojams, netekusiems pajamų dėl karantino paskelbimo, geranoriškai ir individualiai susitarus, UAB „Molėtų šiluma" numato galimybę taikyti mokėjimų atidėjimus ir (arba) išdėstyti įmokas už suteiktas šilumos energijos tiekimo paslaugas karantino laikotarpiu. Mokėjimų atidėjimai galės būti taikomi tik vartotojams, patyrusiems finansinių sunkumų dėl karantino paskelbimo, kurie dėl karantino įvedimo neteko darbo, ar gerokai sumažėjo pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, bei tiems, kurie negalėjo užsiimti individualia veikla ir dėl to negavo pajamų.

Primename, kad karantino metu UAB „Molėtų šiluma" vartotojai visais klausimais konsultuojami ir aptarnaujami tik nuotoliniu būdu. Dėkojame visiems už supratingumą. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

UAB "Molėtų šiluma" informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite