Angle down Atgal

Molėtų kultūros centro salė prisipildys stebuklų

Nemokamą puikų koncertą Molėtų kultūros centro salėje dovanoja Molėtų kultūros centras. Spalio 9 d. 18 val. tarptautinė komanda – tenoras, spektaklio autorius ir meno vadovas Donato Ravini ir prodiuserė, koncerto vedėja Vigailė Karpavičiūtė atveža itin sėkmingą renginį į Molėtus.

Šios vasaros turo metu publika Palangoje ir Renavo dvare pasiekė ekstazę, patyrė stiprias emocijas, kurias sukūrė aukščiausio lygio artistai, meno vadovo D. Ravini nuostabiai atrinkti italų-ispanų kompozitorių kūriniai, jų pristatymas ir žymių žmonių citatos apie meilę ir gyvenimą.

„Skoninga, gražu, prasminga ir nuoširdu. Kuriat tikrus stebuklus“,- po koncerto jausmais dalijosi vienas klausytojas.

Koncerte pasirodo solistė Dovilė Kazonaitė ir pianistė Rūta Blaškytė. Molėtuose skambės ir lietuvių autorių kūriniai.

Vietų rezervacija telefonu 8 615 89669, vietų kiekis yra ribotas.

SAUGUMAS. Koncerto svečiai bus sodinami laikantis LR rekomendacijų ir reikalavimų, kad būtų išvengta rizikos užsikrėsti Covid 19 virusu.

Apie solistus

Donato Ravini yra operos tenoras ir klasikos kūrinių interpretuotojas, sėkmingų klasikinių pasirodymų autorius, meno vadovas. Solistas įgijo italų belcanto išsilavinimą pas žymų Italijos baritoną maestro Lino Puglisi. Artistinį pagrindą padėjo didžiojo teatro ir kino mokytojai Dario Fo (Nobelio premija už literatūrą), Silvano Agosti (kino filmų autorius, rašytojas ir poetas) ir kiti. Didelė darbo scenoje patirtis su žymiais ir talentingais menininkais sukūrė jį kaip artistą. Donato Ravini koncertuose atlieka arijas ir duetus iš žymiausių operų, neapolietiškas klasikines dainas iš auksinio laikotarpio ir klasikinius ispaniškus romansus, interpretuoja klasikiniu stiliumi pagal italų belcanto tradicijas.

Nuo 2015 metų klasikos programas pristato ir Lietuvoje. Surengė koncertus su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kameriniu orkestru ir dirigentu Martynu Staškumi, sopranu Joana Gedmintaite ir kitais Lietuvos muzikantais, dainininkais. 2018 m. dalyvavo Molėtų festivalyje „Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis“ ir sužavėjo publiką.

Dovilė Kazonaitė yra operos solistė - sopranas. Gastrolėse su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru Izraelyje išrinktosios tautos kritikai solistę įvertino už aktorinį meistriškumą ir gražų balso tembrą kuriant Kerubino personažą W.A.Mozart “Figaro vedybose”. Grafienė Gabrielė J.Štrauso operetėje “Vienos kraujas” padovanojo solistei “Operos vilties” titulą. Patirtis su iškiliais ir įžymiais pasaulyje scenos partneriais padeda artistei tobulėti: Martynu Staškumi, Gintaru Rinkevičiumi, Modestu Pitrėnu, J. Wallnig, D. Rustioni, Kostu Smoriginu, Edgaru Montvydu, Justina Gringyte, Katerina Tretyakova, Merūnu Vitulskiu, Riccardo Botta. Vaidmenys Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektakliuose turtina žiūrovų kasdienybę.

Atlikėja yra labai vertinama šių laikų lietuvių kompozitorių, kurie patiki jai įkūnyti sukurtus personažus. Anot muzikologės Juditos Žukienės, solistės atliekami lietuviški kūriniai, malonaus tembro, savitos interpretacijos ir raiškios dikcijos dėka, atgyja ir gyvena.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite