Angle down Atgal

Molėtai susitarė dėl bendradarbiavimo su Trakų istorijos muziejumi

Pirmadienį Molėtų rajono savivaldybėje lankėsi Trakų istorijos muziejaus (TIM) direktoriaus pavaduotoja Živilė Barkauskaitė ir Edukacinės veiklos skyriaus vedėja Jadvyga Lisevičiūtė.

Su viešniomis susitiko Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys, Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Gintautas Matkevičius bei Molėtų r. švietimo pagalbos tarnybos atstovės. Dalykinio pokalbio metu buvo aptartos muziejaus bendradarbiavimo galimybės su mūsų rajono švietimo ir kultūros įstaigomis. Ir jau rugsėjo mėnesį planuojama Trakų istorijos muziejaus edukacijas pristatyti Molėtų rajono moksleiviams bei Molėtų trečiojo amžiaus universiteto studentams.

Pokalbio metu Trakų istorijos muziejaus atstovės akcentavo, kad šis muziejus skirtas ne tik užsienio turistams ar svečių delegacijų priėmimams, o muziejininkai visuomet siekia, kad muziejų aplankytų kuo daugiau visos Lietuvos gyventojų. Šiuo metu Trakų istorijos muziejui priklauso ir 4 ekspoziciniai padaliniai: Trakų salos, Pusiasalio ir Medininkų pilys bei S. Šapšalo karaimų tautos muziejus.

„Džiaugiuosi naujo ir vertingo bendradarbiavimo pradžia, atsirandančiomis galimybėmis padovanoti molėtiškiams įdomių edukacinių veiklų, paskaitų, susitikimų, meninio bei istorinio turinio parodų", - po susitikimo sakė administracijos direktorius Sigitas Žvinys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite