Angle down Atgal

Mokytojams – taip pat išskirtinis darbymetis

Mokykloms ir kitoms vaikų ugdymo įstaigoms – iššūkis. Tampa aišku, kad dalis Lietuvos mokinių neturi sąlygų ir galimybių mokytis iš namų sėdėdami prie kompiuterio, nes tiesiog jo neturi. „Gimtasis...“ domėjosi, kokia situacija Rokiškio rajone. Nuotoliniu būdu Lietuvos mokiniai turėtų pradėti mokytis pirmadienį.

Miesto gimnazijoje kompiuterių neturi trys

„Mūsų beveik visi mokiniai gali mokytis iš namų, tik vienas kitas neturi kompiuterių. Apklausą rengėme ir žinias susirinkome dar praėjusį antradienį, šiandien anketą kartojame. Yra praktiškai trys mokiniai, kurie neturi sąlygų mokytis iš namų“, – sakė J. Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorė Diana Guzienė. Ji patikslino, kad jei ministerija neduos kompiuterių, gimnazija ieškos savo resursų ir gimnazistai tikrai neliks nemokyti. „Parengėme tvarką, galutinai apsvarstome ir kovo 25 d. paskelbsime mokiniams ir tėvams. Mokytojus taip pat apklausiame, ar reikalingas kopijavimas, skenavimas ir kt.“, – sakė vadovė.

Dar vienas, anot direktorės, rūpestis yra tas, kad daug gimnazistų daiktų – vadovėlių, kitų reikalingų mokslo priemonių – palikta gimnazijoje spintelėse. Gimnazija planuoja pirkti pakuotes ir saugiai sugrąžinti vaikams jų daiktus.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite