Lukas Gricius
Angle down Atgal

„Mokytoja, kuriai labai patinka siūti“

Nors žinoma pramogų pasaulyje Simona Nainė (buv. Šermukšnytė), dabar gyvena Vilniuje, tačiau gimtajai Marijampolei yra išsaugojusi pačius šilčiausius jausmus.

– Marijampolę myliu iki šiol. Čia – mano tėvai, giminės ir keletas draugų. Deja, apsilankau gan retai, bet čia man labai patinka, visos gatveles itin mielos ir artimos, – apie savo vaikystės miestą sako Simona.

Marijampolėje prasidėjo Simonos muzikinis kelias į didžiąją sceną. Nuo penkerių metų ji dainavo Laimos Lapkauskaitės vadovaujamose grupėse „O lia lia“ ir „Mokinukės“. Išvykusi studijuoti į Vilnių koncertavo su grupėmis „Pikų panos“ ir „Mėtos“, vėliau prisijungė prie „Pinup Girls“ kolektyvo, su kuriuo koncertuoja lig šiol, taip pat dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose. Pati Simona apie save sako: „Pagal specialybę esu lietuvių kalbos mokytoja, kuriai labai patinka siūti, o kadangi turiu labai daug energijos, tai dar dirbu televizijoje ir dainuoju“.

Šalia visų veiklų ir darbo visai atsitiktinai atsirado noras siūti.

– Kai kartą draugė nusivedė į audinių parduotuvę, pamačius visus audinius, kokia galybė ten jų yra, man iškart gimė mintis, ką galėčiau iš jų padaryti. Nusprendžiau, kad reikia išmokti siūti. Pirmas siuvinys buvo paprasta juoda tunika, kuri sulaukė bendradarbių pagyrų ir gavau daugybę užsakymų. Taip netikėtai į gyvenimą atėjo nauja veikla, – pasakoja Simona.

Tuo metu apie verslą ar mados namus ji sako net negalvojusi, tačiau sėkminga nauja veikla įtraukė. Pritariant vyrui Jonui Simona prieš ketverius metus įkūrė drabužių prekės ženklą „Nunu“, Vilniaus centre atidarė „Nunu“ mados namus, klientų patogumui sukūrė internetinę parduotuvę www.nunu.lt.

Menininkės gyslelę Simona neabejotinai paveldėjo iš savo senelio dailininko Juozo Tumo, buvusio ilgamečio Marijampolės dailės mokyklos direktoriaus.

– Aš visiškai nemoku piešti, o senelis manęs to ir nemokė. Gal matė, kad nesu tam gabi, bet tikiu, kad iš jo paveldėjau meniškumo gyslelę. Mano senelis buvo nuostabus žmogus. Per visą gyvenimą nesu girdėjusi, kad jis kažkuo skųstųsi ar apie kažką kalbėtų blogai. Jis buvo žmogus iš didžiosios raidės ir man jo iki šiol trūksta. Pasiilgstu jo labai. Senelį kasdien man primena mados namuose „Nunu“, pagarbiausioje vietoje, stovinti jo siuvimo mašina „Singer“.

Fantazijos, kūrybiškumo ir noro kurti Simonai niekada nestinga. Ji pati atsakinga už galutinį savo sugalvotų gaminių rezultatą. Pati padaro ir „juodžiausią“ darbą: sukuria modelius, jų konstrukcijas, atrenka audinius, suderina spalvas ir t. t.

– Atėjus naujam sezonui aš pirmiausia pagalvoju, ko pati norėčiau, o ne ką daugiausia pirktų. Į kiekviena modeliuką įdedu po dalelę širdies, stengiuosi viską padaryti nuoširdžiai, su meile ir tikiu, kad mano klientai tai jaučia.

„Nunu“ drabužiai skirti stilingiems žmonėms, už priimtiną kainą. Nėra amžiaus apribojimo, klientai – nuo vos gimusių leliukų iki jau brandžių moterų. Palaipsniui atsiranda vis daugiau drabužių vyrams, vaikams. Kartu taip pat plečiama aksesuarų linija.

Didžiausi Simonos darbų vertintojai – vyras ir sesuo Ineta.

„Jonas beprotiškai mane palaiko. Jeigu ne jo paskatinimas, galbūt išvis gyvenime nebūčiau drįsusi kitiems parodyti nė vieno drabužėlio. O sesuo Ineta – pati geriausia patarėja. Su ja ne tik pasitariame dėl modelių, bet ir pasiginčijame.

Kasmet „Nunu“ pateikia dvi, kartais tris naujienas. Aš nevadinu savo drabužių kolekcijomis, kaip ir savęs dizainere. Tai – madingi drabužių deriniai. O žodis siuvėja man šimtą kartų mielesnis nei žodis dizainerė“, – atvirai kalba Simona Nainė.

Spalio viduryje pristatyta nauja – rudeniška, šiek tiek sportiška, mielai šilta, bet tuo pačiu ir pašėlusi – drabužių linija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite