Angle down Atgal

Mokymosi sunkumų namuose patiriantys vaikai grįžta į Kaišiadorių rajono mokyklas

Nuo sausio 21 d. vaikams, kurie neturi sąlygų mokytis namuose ar patiria mokymosi sunkumų pandemijos metu, sudarytos sąlygos mokytis nuotoliniu būdu švietimo įstaigose. Namuose mokytis sąlygų neturintys vaikai į mokyklas galėjo grįžti jau nuo praėjusios savaitės pabaigos.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje šiuo metu nuotoliniu būdu mokykloje mokosi 37 pradinių klasių mokiniai. Penkiose savivaldybės mokyklose buvo organizuoti Vaiko gerovės komisijos posėdžiai ir 74 mokiniams pasiūlyta mokytis nuotoliniu būdu mokykloje (70 mok. – 5–8 kl. ir 4 mok. – 9–10 kl.) Aptarus su klasės auklėtojais ir tėvais, dar 6 mokiniams siūlyta mokytis mokykloje, tačiau tėvai nesutiko ir įsipareigojo skirti didesnį dėmesį mokinių mokymuisi. Esama situacija bus stebima savaitę ir, jeigu vaikai nesimokys, mokykla kreipsis į Savivaldybės vaiko gerovės komisiją.

Ši mokymosi priemonė neturintiems sąlygų mokytis namuose ar patiriantiems mokymosi sunkumų labai pasiteisino, nes vaikams pagalba buvo labai reikalinga, vaikams padeda mokykloje dirbantys mokytojų padėjėjai, bibliotekininkai, socialiniai pedagogai, specialieji pedagogai, psichologai. Vaikai, kurie mokosi mokyklose, vežami mokykliniais autobusais ir maitinami karštu maistu visose mokykloje, kadangi jose yra ir ikimokyklinio ugdymo grupės. Kartu su mokyklų vadovais situacija bus nuolat stebima ir Vaiko gerovės komisijos posėdžiai bus planuojami pagal poreikį. Šiandien planuojamas Vaiko gerovės komisijos posėdis dar vienoje mokykloje, numatoma pasiūlyti mokytis nuotoliniu būdu mokykloje dar penkiems  9–12 kl. mokiniams. Kol kas vaikų dienos centrų ir savanorių pagalba ugdymo procese nesinaudojama. Ikimokyklinio ugdymo įstaigas Kaišiadorių rajone lanko 370 vaikų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite