Angle down Atgal

Mokyklų atnaujinimui – daugiau nei 30 tūkst. eurų

Praėjusią savaitę savivaldybės vadovai ir „Ryto“ gimnazijos, „Atgimimo“ ir Saulės mokyklų, Viečiūnų bei Leipalingio progimnazijų, Švietimo centro atstovai aptarė mokyklų lauko ir vidaus erdvių atnaujinimo idėjas, kurios galėtų būti įgyvendintos dar šiais metais, bei jų įgyvendinimo kaštus.

„Birželį kreipiausi į mokinius ir kviečiau pasidalinti mintimis, kaip būtų galima pagerinti ir pakeisti mokyklų erdves. Mūsų jaunimas labai aktyvus ir kūrybiškas – buvo pateikta apie 50 idėjų: nemažai jų vienaip ar kitaip pasikartojo – pavyzdžiui gimnazijos mokiniai norėjo, kad būtų atnaujintas vidinis kiemas, Viečiūnų progimnazijos mokiniai svajojo apie atnaujintas lauko poilsio erdves. Todėl kartu su mokyklų vadovais atrinkome idėjas, kurias su palyginti nedideliu biudžetu spėsime įgyvendinti dar šiais metais – grįžtančių po vasaros atostogų mokinių mokyklos lauks atsinaujinusios“, -  sakė meras R. Malinauskas.

Pasitarimo metu mokinių idėjų įgyvendinimui ir mokyklų atnaujinimui nuspręsta skirti šiek tiek daugiau kaip 30 tūkst. eurų iš savivaldybės biudžeto.

„Suprantame, kad ši suma, padalinta šešioms mokykloms, nėra labai didelė, tačiau biudžetas šiais metais yra ypač ribotas. Tikimės, kad už šias lėšas mokyklos įgyvendins bent dalį mokinių idėjų, kad bendromis pastangomis sukursime mokiniams patrauklesnes erdves“,  – sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

„Ryto“ gimnazijos atsinaujinimo planuose – mokyklos vidinio kiemo sutvarkymas, erdvės prie aktų salės atnaujinimas. Viečiūnų progimnazija planuoja atnaujinti lauko poilsio erdvę bei sutvarkyti mokyklos fojė, Leipalingio progimnazija įrengs lauko klasę ir atnaujins šalia skaityklos esančią poilsio erdvę, Saulės mokykla lauko erdvėse įrengs sveikatingumo taką ir nedidelį fontaną.  Švietimo centras sutvarkys antro aukšto fojė, kuriame atsiras poilsio erdvė su gėlių pertvaromis. „Atgimimo“ mokykla planuoja sutvarkyti mokyklos kiemelį tarp I ir II korpusų.

Primename, kad su mokyklų atnaujinimo idėjų konkurse dalyvavusiais mokiniais meras R. Malinauskas susitiks mokslo metų pradžioje, tuomet  geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti prizais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite