Angle down Atgal

Mokyklos bendruomenė pasodino virš 2000 gėlių

Daugėlių progimnazijos pavadinimas tarsi sufleruoja – čia turėtų augti DAUG GĖLIŲ. Ir iš tiesų: mokykloje kiekvienais metais organizuojama gėlių sodinimo akcija. Šįkart ji pranoko visus lūkesčius – pasodinta per 2220 tulpių, narcizų, krokų svogūnėlių.

Svogūnėliais rūpinosi visa progimnazijos bendruomenė: mokytojai, tėvai, vaikai. Kartu juos ir sodino. Mokytojai sako, kad vaikai į savo pačių rankomis sodintus augalus žiūri kitaip – prižiūri, rūpinasi, nekyla ranka nulaužti arba koja užminti.

 

Kasmet gražesnė mokyklos aplinka traukia praeivių akį, būna, kiti net fotografuoja. Progimnazija įsikūrusi pačiame Daugėlių mikrorajono centre, pavasarį ir vasarą čia sužydi šalavijai, levandos, gvaizdūnės, serenčiai, našlaitės, krokai, tulpės – šį sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Mokykla, beje, ne tik žydi, bet ir šviečia. Praėjusią savaitę, gėles besodinant, čia veikė kūrybinės moliūgų-žibintų dirbtuvės, garavo ką tik išvirta moliūgų sriuba. Šventėje apsilankiusi Seimo narė Rima Baškinė padėjo išrinkti ir apdovanoti įspūdingiausių moliūgų-žibintų kūrėjus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite