Angle down Atgal

Mokykla jūsų laukia

Šią žinią išgirdau rugsėjo 1 – osios iškilmėse Ramučių gimnazijos kieme. Taip kreiptasi į jaunuomenę po ilgos ilgos metų nesimatymo pertraukos.  Ir tas jausmas pripildė visų be išimties mokyklų tuščias patalpas. Džiugu gyvai pasitikti naujuosius mokslo metus, prisiminti ir kitiems priminti, kad mokslas yra šviesa. Ir diena pasitaikė saulėta.

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija saviškius sutiko, pasveikino vidiniame kiemelyje. O „Saulėtekio“ progimnazija ir pradinė mokykla rinkosi Jaunimo parke.  Ten vyko mažieji stebuklai, mokslininkų laboratorija „Eurika“ iš Vilniaus padovanojo įspūdingą reginį.  Jauni ir šmaikštūs  vaikinai pasakojo ir rodė, ką sugeba  išrasti žmogaus smegenys, pasinaudodamos gamtos dovanomis. Iki  „chemijos stebuklų“ moksleivius – mažuosius ir vyresnius pasveikino „Saulėtekio“ progimnazijos direktorė V. Karalienė, meras V. Mitrofanovas, rajono meno mokyklos, Sporto centro vadovai.

Ramučių gimnazistams cheminių stebuklų  iškilmėse nerodyta, tačiau meilės, nuoširdumo buvo daug. Mokykla jų laukė. Susitikimą eilėmis pradėjo gimnazijos bibliotekos vedėja R. Altukavičienė.  Rugsėjis mokinių laukia jauduliu pasipuošęs, po metų išsiskyrimo. Kaip sakė šventės vedėja, kad tuščia mokykla tik darbo vieta, o gyvybė ateina su mokiniais, su jų emocijomis.  Į aikštėje paskirtas vietas, plotelius su kreida parašytomis žymėmis, kokia klasė turėtų sustoti,  pakviesti  naujieji  gimnazistai – pirmos  klasės pradedantieji.  Su naujokais kartu ir klasių vadovės T. Chlystova ir R. Lukoševičienė…

Daugiau skaitykite Romos JONIKIENĖS straipsnyje rugsėjo 4 d. „Vienybėje“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite